Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2017, 10:18

autor: Lavdrynka

Guild of Dungeoneering z darmowym weekendem na Steamie

Przez weekend na Steamie będziemy mogli za darmo zagrać w Guild of Dungeoneering. Połączenie elementów typowego RPG, karcianki i strategii można pobrać nieodpłatnie do niedzieli, a do poniedziałku zakupić ze zniżką 60%. Dostępnych jest także kilka innych weekendowych promocji.

Guild of Dungeoneering

W ten weekend Steam proponuje ucieczkę od upałów w chłodne ściany lochów, razem z darmowym dostępem do Guild of Dungeoneering. Od dzisiaj do 22:00 czasu polskiego będziemy mogli zagrać w tytuł studia Gambrinous całkowicie za darmo. Dodatkowo do godziny 20:00 w poniedziałek został on objęty zniżką 60%, czyli kupimy go za niecałe 6 euro (około 25 złotych). Wszystkie szczegóły na temat promocji możecie znaleźć na karcie produktu na platformie Steam. Guild of Dungeoneering to nietypowe połączenie RPG, karcianki i strategii, w którym kierujemy przywódcą podupadłej gildii poszukiwaczy przygód. Naszym zadaniem jest przywrócenie jej chwały i bogactwa.

W trybie Trophy Trail możemy zaryzykować – zdobyć więcej lub stracić wszystko. - Guild of Dungeoneering z darmowym weekendem na Steamie - wiadomość - 2017-05-22
W trybie Trophy Trail możemy zaryzykować – zdobyć więcej lub stracić wszystko.

Darmowy dostęp towarzyszy becie nowego trybu – Trophy Trial, czyli swoistego „wszystko albo nic”. W trybie tym możemy wysłać członków naszej gildii przeciwko kolejnym bossom, a po pokonaniu każdego z nich otrzymamy losowe trofeum. Po tym będziemy mogli zdecydować, czy chcemy udać się z nim do domu, czy spróbować się z silniejszym przeciwnikiem. Jeżeli nie uda nam się go pokonać, nie tylko nie zdobędziemy kolejnej nagrody, ale także przepadną nam wszystkie dotychczas zdobyte. Ponadto Trophy Trail otrzyma ranking, w którym pojawiać się będą wyniki najlepszych graczy.

Pozostałe promocje weekendowe

Steam w ten weekend oferuje także szereg promocji w ramach „Weekendu wydawcy Devolver Digital”. W ofercie znajdziemy m.in. Serious Sam Complete Pack z obniżką 92%, czyli za niecałe 11 euro (około 45 złotych), pakiet Shadow Warrior Collection tańszy o 69%, co daje nieco ponad 25 euro (około 100 złotych), a także Hotline Miami 1 + 2 Combo Pack przeceniony o 60%, w cenie niecałych 8 euro (około 33 złote) i wiele innych tytułów - szczegóły znajdziecie na stronie promocji. Ponadto przez weekend w obniżonych o połowę cenach dostępne będą: Dragon Ball Xenoverse 2 za 25 euro (około 100 złotych) oraz wszystkie gry z serii Call of Duty (w tym Black Ops III z nowym DLC Zombie Chronicles i ostatnie Infinite Warfare).