Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season Two (PC)
OkładkaGame of Thrones: A Telltale Games Series - Season Two (PC)

Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season Two PC

Druga część serii epizodycznych gier przygodowych tworzonych przez studio Telltale Games – autorów takich produkcji, jak The Walking Dead, Tales from the Borderlands czy The Wolf Among Us.

Przygodowe | fantasy | książki | seriale TV | Gra o tron

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season Two Premiera PC

anulowana

producent: Telltale Games wydawca: Telltale Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season Two

Life is Strange

Zaginięcie Ethana Cartera

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered

Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season Two to wydana na platformę PC epizodyczna gra przygodowa. Opracowało ją studio Telltale Games, czyli autorzy pierwszej części, jak również takich tytułów jak Tales from the Borderlands, The Walking Dead czy The Wolf Among Us.

Fabuła

Dostępne na platformę PC Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season Two przenosi nas do krainy fantasy, stworzonej na potrzeby powieściowego cyklu Pieśń lodu i ognia autorstwa George’a R.R. Martina. Warto jednak dodać, że choć deweloperzy korzystali z elementów zawartych w tych powieściach, to przede wszystkim oparli się na wizji sagi zaprezentowanej w serialu telewizyjnym Gra o tron.

Produkcja kontynuuje opowieść o losach znanego z pierwszego sezonu rodu Forresterów, którego członkowie próbują się pozbierać po dramatycznych wydarzeniach z poprzedniej odsłony serii. Nie zabrakło także wielu nowych bohaterów, a fabuła tradycyjnie opowiadana jest z kilku odmiennych perspektyw.

Mechanika

Pod względem mechanizmów zabawy Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season Two podąża ścieżkami wytyczonymi przez ostatnich kilka gier tego zespołu. Otrzymujemy więc przygodówkę, w której prawie wcale nie ma zagadek, a rozgrywka koncentruje się na śledzeniu fabuły oraz podejmowaniu decyzji, w istotny sposób kształtujących rozwój historii nie tylko w obrębie danego odcinka, ale również wszystkich kolejnych.

Warto wspomnieć, że Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season Two potrafi wczytać zapisane stany gry z pierwszego sezonu i dzięki temu dokonane tam wybory znajdują odbicie także w nowych historiach.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.2 / 10 na podstawie 93 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season Two: 18+