Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2017, 22:23

autor: "Vergil"

Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series z datą premiery

Doskonałe wieści dla fanów Strażników Galaktyki, którzy z wypiekami na twarzy czekają na pierwszy epizod serii przygotowywanej przez zespół Telltale Games. Studio poinformowało, że Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series zadebiutuje 18 kwietnia. Na tym jednak dobre wieści się nie kończą - zapowiedziano też wydanie pudełkowe.

Telltale Games ma ostatnimi czasy ręce pełne roboty. Ekipa pracuje bowiem nie tylko nad kolejnymi epizodami trzeciego sezonu The Walking Dead (którego najnowszy odcinek dzisiaj trafił do sprzedaży) lecz także nad Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, pierwszy epizod nowej serii, zatytułowany Tangled Up in Blue, ma zadebiutować 18 kwietnia, a zmierza na komputery osobiste, konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, a także na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Niezależnie od platformy, został on wyceniony na 4,99$, co w przeliczeniu na złotówki powinno zaowocować kwotą rzędu 20 PLN. Na tym jednak nie koniec dobrych wieści.

Taki oto obrazek promuje pierwszy epizod Strażników Galaktyki od Telltale Games. To właśnie powyższa grafika ozdobi pudełkowe wydanie gry. - Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series z datą premiery - wiadomość - 2017-03-29
Taki oto obrazek promuje pierwszy epizod Strażników Galaktyki od Telltale Games. To właśnie powyższa grafika ozdobi pudełkowe wydanie gry.

Zacznijmy od tego, że amerykańscy posiadacze PlayStation 4 (lub osoby posiadające konto zarejestrowane na Stany Zjednoczone), którzy złożyli zamówienie przedpremierowe, otrzymają ekskluzywny motyw interfejsu. Ponadto produkcja doczeka się wydania pudełkowego (aczkolwiek wyłącznie w wersji na konsole Sony i Microsoftu) – jego amerykańska premiera odbędzie się drugiego maja, a na sklepowe półki w pozostałych częściach świata ma trafić zaledwie kilka dni później, bo piątego dnia tego miesiąca. Jak będą prezentować się okładki? W pełnej krasie możecie je zobaczyć poniżej.

Strażnicy Galaktyki od Telltale doczekają się pudełkowego wydania wyłącznie w wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One. - Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series z datą premiery - wiadomość - 2017-03-29
Strażnicy Galaktyki od Telltale doczekają się pudełkowego wydania wyłącznie w wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Na koniec warto wspomnieć o tym, że w najbliższy czwartek światło dzienne ujrzy nowy zwiastun – deweloperzy obiecują, że będziemy mogli zobaczyć w akcji tytułowych Strażników. Fani Marvelowskiej serii powinni zatem trzymać rękę na pulsie – tymczasem ich apetyt mogą zaspokoić pierwsze obrazki z gry.