Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2017, 14:43

autor: Movis

Wyciekła data premiery Guardians of the Galaxy: The Telltale Series?

W oficjalnym sklepie PlayStation pojawiła się informacja o dacie premiery gry Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Przygoda ze Strażnikami Galaktyki ma zacząć się 18 kwietnia.

Cyfrowa adaptacja komiksowych historii Strażników Galaktyki przez firmę Telltale Games nie ma szczęścia ze stronami internetowymi przyszłych dystrybutorów produkcji. W styczniu pośpieszył się amerykański sklep GameStop, który na stronie produktu nieco wcześniej niż zakładano podzielił się ze światem fabułą nowej epizodycznej propozycji studia. Wtedy też na chwilkę mignęła na stronie data premiery, określana na 25 kwietnia.

Kogo nazywasz małym? Mnie? Rakietowego Szopa? - Wyciekła data premiery Guardians of the Galaxy: The Telltale Series? - wiadomość - 2017-03-23
Kogo nazywasz małym? Mnie? Rakietowego Szopa?

Przyszła pora na kolejną porcję spekulacji, ponieważ sklep PlayStation Store także postanowił opatrzyć stronę przepustki sezonowej gry datą – tym razem jest to jednak 18 kwietnia. Identycznie jak w przypadku styczniowego wycieku nie sposób stwierdzić, czy informacja ta jest prawdziwa, czy stanowi „strzał w ciemno” i estymację premiery pierwszego epizodu przez pracowników firmy Sony. Wydaje się jednak, że oficjalny sklep przeznaczony dla rodziny PlayStation może być nieco bliżej prawdy niż amerykański dystrybutor.

W każdym razie debiut gry powinien odbyć się w okolicy kinowej premiery drugiej części filmowych Strażników Galaktyki, planowanej na koniec kwietnia.