Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2017, 11:05

autor: Entelarmer

The Evil Within 2 – wyciekło nagranie rozgrywki z gamescomu

Do sieci wyciekły nowe materiały z gry The Evil Within 2, kontynuacji survival horroru z 2014 roku. Nagrania prezentują demo przywiezione przez dewelopera na targi gamescom 2017.

Tegoroczna edycja targów gamescom jest już za nami, a wraz z nią skończył się wysyp informacji i materiałów z nadchodzących produkcji. Przynajmniej w teorii, jako że w sieci wciąż pojawiają się kolejne doniesienia. Jedno z nich dotyczy The Evil Within 2, kontynuacji przyzwoitego survival horroru Shinjiego Mikamiego (ojca takich serii, jak Resident Evil czy Devil May Cry). Uczestnicy gamescomu mogli zapoznać się z demem gry, ale najwyraźniej ktoś uznał za stosowne podzielić się nim z resztą świata. W efekcie w sieci pojawiły się nagrania z rozgrywki, co prawda wciąż usuwane na żądanie firmy Bethesda (wydawcy serii The Evil Within), ale stale zastępowane przez internautów, m.in. użytkowników forum NeoGAF oraz serwisu Reddit (obecnie materiał został podzielony na trzy oddzielne filmiki). W międzyczasie opublikowano też pokaz misji pobocznej, który możecie obejrzeć poniżej.

O zaprezentowanym demie wspominaliśmy parę dni temu przy okazji zapowiedzi The Evil Within 2 autorstwa Jakuba Mirowskiego. Według autora dwójka w obecnej formie to solidny survival horror, ale niewyróżniający się na tle licznej konkurencji ani klimatem, ani rozgrywką. Oczywiście demo prezentuje zaledwie początek gry, zapewne dorównującej rozmiarem nie najkrótszej jedynce (przejście The Evil Within zajmuje średnio 12-16 godzin). Z ostatecznym werdyktem trzeba się wstrzymać do premiery na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, zaplanowanej na 13 października.

The Evil Within opowie dalsze losy Sebastiana Castellanosa. - The Evil Within 2 – wyciekło nagranie rozgrywki z gamescomu - wiadomość - 2017-08-28
The Evil Within opowie dalsze losy Sebastiana Castellanosa.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Evil Within 2

The Evil Within 2