Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2019, 12:15

autor: Aquma

Zapowiedź The Evil Within 3 na E3 2019? A może powrót Dino Crisis?

Wygląda na to, że w czasie tegorocznych targów E3 doczekamy się zapowiedzi kolejnego tytułu japońskiego studia Tango Gameworks. Może chodzić o kontynuację cyklu The Evil Within, ale nie da się też wykluczyć innych opcji.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Tango Gameworks pojawi się na E3 2019. - Zapowiedź The Evil Within 3 na E3 2019? A może powrót Dino Crisis? - wiadomość - 2019-06-04
Tango Gameworks pojawi się na E3 2019.

Wygląda na to, że w czasie nadchodzących targów E3 doczekamy się zapowiedzi kolejnej produkcji japońskiego studia Tango Gameworks. Szef firmy, Shinji Mikami, zamieścił na Twitterze krótką informację, że wybiera się w „podróż służbową na E3” (tłumaczenie z języka japońskiego z wykorzystaniem Google Translatora).

Wspomniane studio deweloperskie jest na razie znane wyłącznie z cyklu survival horrorów The Evil Within, którego druga część ukazała się w październiku 2017 roku. Zapowiedź kontynuacji nie byłaby w tej sytuacji wielkim zaskoczeniem, choć biorąc pod uwagę dostępne informacje, nie da się też wykluczyć, że studio przygotowuje coś zupełnie innego.

Warto przypomnieć, że Shinji Mikami to weteran branży – twórca takich serii, jak Resident Evil czy Dino Crisis. Druga z marek może być w tym przypadku szczególnie ważna. W zeszłym roku pojawiły się plotki o jej powrocie, które niedawno – zaledwie kilka tygodni przed E3 – zyskały na wiarygodności, dzięki tajemniczym tweetom sieci sklepów GameStop. Niestety, prawdopodobieństwo takiego scenariusza obniża fakt, że studio Tango Gameworks należy do firmy ZeniMax, podczas gdy Dino Crisis jest marką Capcomu.

Jak sądzicie, co przygotowują dla nas deweloperzy z Tango Gameworks? Co najbardziej chcielibyście zobaczyć?

  1. Tango Gameworks – strona oficjalna
  2. Graliśmy w The Evil Within 2 – poprawny survival horror