Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2018, 17:20

autor: Góral

Wieści ze świata (Overwatch, Call of Duty WW2, Dino Crisis, MX vs ATV All Out) 08/01/2018

Dziś piszemy o fanowskiej mapie do strzelanki Overwatch, pierwszym screenie z DLC The Resistance do Call of Duty: WWII, ewentualnym powrocie serii Dino Crisis oraz dacie premiery gry MX vs ATV All Out. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Overwatch – fanowska mapa wpadła w oko deweloperom

Niejaki Joshua Llorente opublikował na YouTubie widoczne poniżej materiały wideo, na których zaprezentował mapę inspirowaną Kairem. Całość wykonano w stylu popularnej strzelanki Overwatch, a podczas prac skorzystano z technologii Unreal Engine 4. Projekt spodobał się nie tylko graczom, ale i samemu Jeffrey’owi Kaplanowi. Nie wiecie, kto to? Otóż jest to wiceprezes studia Blizzard Entertainment, a jednocześnie główny projektant wspomnianego FPS-a. Deweloper pochwalił twórcę mapy na Reddicie i poinformował, że będzie z nim w kontakcie. Wygląda na to, że Joshua właśnie znalazł sobie nową pracę, a my być może doczekamy się kiedyś debiutu tej mapy w grze.

Pierwszy screen z dodatku The Resistance do Call of Duty: WWII

Studio Sledgehammer Games, deweloper gry Call of Duty: WWII, opublikowało na Twitterze widoczną poniżej grafikę. Nie zdradzono, o co chodzi, ale najpewniej jest to screen z jednej z nadchodzących map, które pojawią się w pierwszym rozszerzeniu zatytułowanym The Resistance. Zapowiedziano je w grudniu zeszłego roku. Będzie to standardowy jak na serię dodatek. Znajdziemy w nim trzy lokacje do multiplayera (Anthropoid, Occupation i Valkyrie), nową misję do War Mode (Operation Intercept) oraz kolejny rozdział do trybu zombie, zatytułowany The Darkest Shore. Premiera DLC odbędzie się 30 stycznia na konsoli PlayStation 4. Posiadacze pozostałych platform sprzętowych poczekają zapewne miesiąc dłużej.

Wieści ze świata (Overwatch, Call of Duty WW2, Dino Crisis, MX vs ATV All Out) 08/01/2018 - ilustracja #1

Seria Dino Crisis powróci?

Starsi gracze oraz miłośnicy survival horrorów zapewne pamiętają serię Dino Crisis, którą zapoczątkowano w 1999 roku produkcją o tym samym tytule. Pisząc w skrócie, był to cykl tworzony przez firmę Capcom, który można określić jako Resident Evil z dinozaurami. Ostatnia odsłona ukazała się w 2003 roku. Niewykluczone jednak, że japoński producent i wydawca przywróci ją do życia. Sugeruje to post na Twitterze, z którego wynika, że jeżeli fani wyrażą zainteresowanie, to być może doczekamy się czwartej części. Trzymamy kciuki!

Wieści ze świata (Overwatch, Call of Duty WW2, Dino Crisis, MX vs ATV All Out) 08/01/2018 - ilustracja #2

Data premiery MX vs ATV All Out

Zapowiedziana we wrześniu 2017 roku gra MX vs ATV All Out doczekała się dokładnego terminu premiery. W opublikowanym poście poinformowano, że produkcja ukaże się 27 marca na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz PC-tach. Osoby, które złożą zamówienia przedpremierowe w sklepach PlayStation Store i Xbox Store, otrzymają dostęp do zabawy cztery dni przed oficjalnym debiutem. Przy okazji firma THQ Nordic opublikowała widoczny poniżej zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

  1. InnerSpace zwiastun na premierę
  2. Monster Hunter: World Pradawne smoki
  3. Grave Danger: The Ultimate Edition zwiastun #1
  4. OK K.O.! Let's Play Heroes zwiastun rozgrywki #1
  5. Paladins: Champions of the Realm tryb Paladins Battlegrounds
  6. Total War Saga: Thrones of Britannia Alfred Wielki

Ostatnia aktualizacja: 2018-01-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach