Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCSwitchPS4XONE
Okładka MX vs ATV All Out (PC)

MX vs ATV All Out

W MX vs ATV All Out gracze ponownie biorą udział w off-roadowych wyścigach, zasiadając za kierownicami quadów, pojazdów typu UTV oraz motocykli terenowych, walcząc o zwycięstwo na zróżnicowanych trasach upstrzonych przeszkodami i skoczniami.

Wyścigi | off-road | motocyklowe | motocross | elementy zręcznościowe | multiplayer | quady

Okładka MX vs ATV All Out (PC)

data premiery gry:

27mar2018

PC PS4 XONE

1wrz2020za 23dni

Switch

MX vs ATV All Out jest kolejną odsłoną cyklu gier wyścigowych, nad którym pieczę niezmiennie sprawuje zespół Rainbow Studios. Podobnie jak poprzednie części serii tytuł pojawił się zarówno na komputerach osobistych, jak i na konsolach.

Mechanika

Filarem rozgrywki w MX vs ATV All Out są wyścigi tytułowych quadów i motocykli (na liście dostępnych pojazdów można znaleźć również tak zwane UTV, czyli niewielkie samochody terenowe, w pewnym stopniu bliskie quadom), rozgrywane na off-roadowych trasach. Poszczególne tory upstrzono nie tylko przeszkodami i skoczniami charakterystycznymi dla tej dyscypliny sportowej, lecz również elementami pokroju band ułatwiających pokonywanie trudniejszych zakrętów.

Oprócz klasycznych zawodów, gdzie naszym zadaniem jest przekroczenie linii mety na pierwszej pozycji (mowa na przykład o mistrzostwach typu Supercross, Nationals i Opencross), na sprawdzenie czekają między innymi wyścigi typu Waypoint na otwartej przestrzeni; możemy też spróbować swoich sił w trybie Freestyle, czyli w walce na punkty zdobywane w zamian za wykonywanie w powietrzu karkołomnych ewolucji lub oddać się bezstresowej jeździe po rozległych, otwartych lokacjach dostępnych w wariancie Free Ride.

Dzięki temu, że deweloperom udało się pozyskać licencję na wykorzystanie prawdziwych marek i modeli, wszystkie maszyny obecne w grze mają swoje odpowiedniki w rzeczywistości – to samo tyczy się modyfikacji mechanicznych, które zwiększają ich osiągi, a także strojów, w jakie możemy ubierać naszego zawodnika. Sam model jazdy ma natomiast zręcznościowy charakter, aczkolwiek chcąc odnosić kolejne zwycięstwa, każdą maszynę należy „wyczuć” – warto również pamiętać o konieczności umiejętnego balansowania ciałem zawodnika w trakcie pokonywania zakrętów czy przed oddaniem skoku.

Tryby gry

W MX vs ATV All Out można grać tak w pojedynkę, jak i w towarzystwie innych osób. Dla samotników autorzy przygotowali tryb kariery oraz pojedyncze wyścigi, z kolei z innymi zawodnikami mierzymy się przez Internet lub na podzielonym ekranie.

Kwestie techniczne

MX vs ATV All Out może się pochwalić trójwymiarową grafiką przyzwoitej jakości; na uwagę zasługują przede wszystkim deformacja podłoża w czasie rzeczywistym oraz pełne detali modele poszczególnych maszyn. Ucho cieszą odgłosy silników i dynamiczny soundtrack skutecznie zachęcający do rywalizacji na torze.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran     Liczba graczy: 1-16  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 159,99 PLN

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Klasyfikacja PEGI MX vs ATV All Out

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe MX vs ATV All Out

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5 3.0 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 770 lub lepsza, 26 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit
Minimalne: Intel Core i5 2.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza, 26 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Wieści ze świata (Overwatch, Call of Duty WW2, Dino Crisis, MX vs ATV All Out) 08/01/2018
Wieści ze świata (Overwatch, Call of Duty WW2, Dino Crisis, MX vs ATV All Out) 08/01/2018

wiadomość8 stycznia 2018

Dziś piszemy o fanowskiej mapie do strzelanki Overwatch, pierwszym screenie z DLC The Resistance do Call of Duty: WWII, ewentualnym powrocie serii Dino Crisis oraz dacie premiery gry MX vs ATV All Out. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zapowiedziano MX vs. ATV All Out
Zapowiedziano MX vs. ATV All Out

wiadomość15 września 2017

Firma THQ Nordic i studio Rainbow ujawniły MX vs. ATV All Out, czyli kolejną część serii gier wyścigowych, które pozwalają na zabawę na motocyklach motocrossowych i quadach.

PC
PS4
XONE
Switch