Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS4PCXONE
Okładka MX vs. ATV Supercross Encore (PS4)

MX vs. ATV Supercross Encore

Zręcznościowa gra wyścigowa o motocyklach crossowych. MX vs. ATV Supercross Encore jest ulepszoną wersją produkcji z 2014 roku, przygotowaną z myślą o ósmej generacji konsol.

Wyścigi | motocyklowe | motocross | quady

Okładka MX vs. ATV Supercross Encore (PS4)

data premiery gry:

27paź2015

PS4 PC

10maj2016

XONE

MX vs. ATV Supercross Encore to zręcznościowa gra wyścigowa traktująca o motocyklach crossowych. Tytuł, podobnie jak jego pierwowzór z 2014 roku, opracowany został przez studio Nordic Games i oferuje szereg usprawnień w stosunku do swojej standardowej odsłony.

Podstawą rozgrywki stanowią tutaj wyścigi motocykli rozgrywane na odpowiednio przygotowanych trasach, obfitujących w charakterystyczne dla tej dyscypliny przeszkody czy skocznie. Bawić możemy się zarówno w składającym się z kilku serii trybie kariery, jak również w systemie wolnej jazdy czy podczas rozgrywki wieloosobowej stworzonej dla o maksymalnie 12 graczy jednocześnie. Nie brakuje tu także możliwości gry z inną osobą przy podzielonym na dwie części ekranie oraz trybu Waypoint, gdzie rajdowcy muszą jak najszybciej dotrzeć do szeregu określonych punktów na otwartym terenie.

W czasie rozgrywki gracze mają okazję zapoznać się z 80 licencjonowanymi firmami motocrossowymi i wcielić się w ponad 60 profesjonalnych zawodników ścigających się na około trzydziestu zaimplementowanych torach różnego rodzaju. Grający mogą zapoznać się też z nowymi trybami rozgrywki - Open World Waypoint Racing oraz Rhythm Racing. W ramach tego ostatniego, będącego nowością w przypadku cyklu MX vs. ATV, zawodnicy ścigają się na długiej prostej, gdzie co i rusz znajdują się hopki i wszelkiej maści przeszkody.

W przypadku MX vs. ATV Supercross Encore deweloperzy zadbali również o stosowną poprawę warstwy wizualnej. W grze znajdziemy zatem bardziej dopracowane modele czy tekstury, które dostępne są w wyższej rozdzielczości. Ulepszenia nie ominęły także audio (dodano m.in. nowe efekty środowiskowe), jak i interfejsu użytkownika, który teraz może pochwalić się płynniejszym działaniem.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI MX vs. ATV Supercross Encore

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe MX vs. ATV Supercross Encore

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo 1.8 GHz/AMD Athlon 64 X2 2.1 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTS 240/Radeon HD 4600 lub lepsza
  • 5 GB HDD
  • Windows Vista/7/8
MX vs. ATV Supercross Encore ukaże się w tym miesiącu
MX vs. ATV Supercross Encore ukaże się w tym miesiącu

wiadomość17 października 2015

Firma Nordic Games poinformowała, że gra MX vs. ATV Supercross Encore ukaże się na konsoli PlayStation 4 i komputerach osobistych 27 października. Tytuł zmierza także na Xboksa One, ale w tym przypadku nie podano konkretnego terminu.

Wieści ze świata (MX vs. ATV Supercross Encore, film Assassin's Creed, Total War) 26/6/15
Wieści ze świata (MX vs. ATV Supercross Encore, film Assassin's Creed, Total War) 26/6/15

wiadomość26 czerwca 2015

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi MX vs. ATV Supercross Encore na PlayStation 4 i Xboksa One, obsadzie filmu Assassin's Creed oraz darmowym weekendzie z serią Total War na Steamie. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

PS4
XONE
PC