Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2015, 08:00

autor: Góral

MX vs. ATV Supercross Encore ukaże się w tym miesiącu

Firma Nordic Games poinformowała, że gra MX vs. ATV Supercross Encore ukaże się na konsoli PlayStation 4 i komputerach osobistych 27 października. Tytuł zmierza także na Xboksa One, ale w tym przypadku nie podano konkretnego terminu.

Posiadacze Xboksa One poczekają na MX vs. ATV Supercross Encore nieco dłużej. - MX vs. ATV Supercross Encore ukaże się w tym miesiącu - wiadomość - 2015-10-16
Posiadacze Xboksa One poczekają na MX vs. ATV Supercross Encore nieco dłużej.

Firma Nordic Games ujawniła datę premiery zapowiedzianego w czerwcu bieżącego roku MX vs. ATV Supercross Encore. Produkcja ukaże się na konsoli PlayStation 4 i komputerach osobistych już za kilka dni, bo 27 października. Sugerowaną cenę ustalono na 29,99 euro (około 127 zł, w Polsce za wersję PC-tową zapłacimy około 100 zł). Ponadto zespół Rainbow Studios pracuje jeszcze nad edycją przeznaczoną dla konsoli Xbox One, jednak obecnie nie wiadomo, kiedy pojawi się ona na rynku.

MX vs. ATV Supercross Encore będzie ulepszoną wersją gry MX vs. ATV Supercross znanej z konsol PlayStation 3 i Xbox 360. W produkcji pojawi się m.in. 17 tras, 2 otwarte lokacje do dowolnej jazdy, 60 kierowców czy też tryb Rhythm Racing z 5 dodatkowymi torami. Wszystko to uzupełniać będzie multiplayer dla 12 osób online i 2 na podzielonym ekranie.

Według twórców produkcja będzie świetną rozrywką, gdyż:

„Wersja Encore przewyższyła nasze oczekiwania – grając w nią odczuwa się zupełnie nowe doświadczenia (…) Przenieśliśmy nasz ekskluzywny system fizyki i deformacji terenu wraz z grafiką w wysokiej rozdzielczości na nową generację sprzętu, a dodatkowo poszerzyliśmy nieco grę”.

Obecnie ciężko wyrokować, co też z tego wszystkiego wyjdzie, gdyż oryginalne MX vs. ATV Supercross nie było zbyt porywająca produkcją, ale czas pokaże.