Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2017, 05:50

autor: Ender

The Evil Within 2 otrzymuje wersję demonstracyjną

Wydany w październiku survival horror The Evil Within 2 otrzymał właśnie wersję demonstracyjną. Demo trafiło na Xboksa One, PlayStation 4 oraz komputery PC i oferuje możliwość zabawy z pierwszymi rozdziałami tytułu.

The Evil Within 2 ukazało się w połowie października tego roku. Chociaż produkcja zebrała nieco lepsze oceny niż poprzednik z 2014 roku, wyniki jej sprzedaży nie do końca zadowalają wydawcę, którym jest firma Bethesda. Aby zachęcić nowych graczy do dania szansy tytułowi, producenci zdecydowali się opublikować jego wersję demonstracyjną. Jest ona już dostępna na wszystkich obsługiwanych platformach sprzętowych, a więc konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach PC. Demo oferuje kilka pierwszych rozdziałów głównej kampanii fabularnej.

W The Evil Within 2 bohaterem jest znany z pierwszej części detektyw Sebastian Castellanos, który po śmierci swojej córki Lily popadł w depresję i zaczął łagodzić swoje smutki alkoholem. Wkrótce odkrywa jednak, że jego dziecko nie zginęło podczas pożaru domu, ale zostało porwane. Wpadając na trop zaginionej wyrusza w podróż do pozornie idyllicznego miasteczka Union. Okazuje się ono bramą do dziwnego i surrealistycznego świata, przez który musi się przedrzeć za wszelką cenę. Model rozgrywki, będący wariacją na temat klasycznego survival horroru, przeszedł pewne zmiany, choć obyło się tu bez rewolucyjnych rozwiązań. Gracze przemierzają w większości klaustrofobiczne lokacje, walcząc z różnorodnymi przeciwnikami, korzystając przy tym z różnorodnej broni palnej. Największą nowością są fragmenty z otwartymi lokacjami. Dają one dużo większą swobodę działania, a także zachęcają graczy do skradania się i omijania wrogów.

Gra trafiła do sklepów 13 października tego roku - The Evil Within 2 otrzymuje wersję demonstracyjną - wiadomość - 2017-12-11
Gra trafiła do sklepów 13 października tego roku
  1. Oficjalna strona gry The Evil Within 2