Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2017, 15:38

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan zniknęło z cyfrowej dystrybucji

Dostępne na rynku od maja 2016 roku Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan z niewyjaśnionych powodów zniknęło ze sklepów Xbox Games, PlayStation Store i Steam. To samo spotkało także gry The Amazing Spider-Man i The Amazing Spider-Man 2.

Firma Activision Blizzard z niewyjaśnionych powodów usunęła ze sklepów Xbox Games, PlayStation Store i Steam grę Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan. Oczywiście produkcję dalej możecie kupić w wydaniu pudełkowym, a jeżeli nabyliście ją wcześniej w cyfrowej dystrybucji, to nie powinniście mieć żadnych problemów z jej ponownym ściągnięciem. Niemniej sytuacja jest nieco dziwna, zwłaszcza, że to samo spotkało ostatnio dwie inne pozycje amerykańskiego giganta – The Amazing Spider-Man i The Amazing Spider-Man 2. Najwidoczniej firma ma jakieś problemy z licencjami.

Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, gdy gry Activision znikają z cyfrowej dystrybucji. Swego czasu na jakiś czas usunięto Deadpoola, który ostatecznie jednak powrócił i doczekał się wydań na PlayStation 4 i Xboksa One. Wcześniejsze produkcje z Człowiekiem Pająkiem również miały problemy, tak samo jak i kilka tytułów z X-Menami.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan – żółwie wróciły do kanałów. - Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan zniknęło z cyfrowej dystrybucji - wiadomość - 2017-01-04
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan – żółwie wróciły do kanałów.
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan w skrócie:
  • slasher od studia PlatinumGames;
  • dostępny na konsolach Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 i PC-tach;
  • obecnie niedostępny w cyfrowej dystrybucji.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan to wydana na konsolach Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 i PC-tach w maju 2016 roku przygodowa gra akcji stworzona przez studio PlatinumGames. Firma znana jest z rozmaitych slasherów, w tym z Metal Gear Rising: Revengeance oraz serii Bayonetta, a opisywany tytuł również przeznaczony jest dla miłośników walki.

W grze trafiamy oczywiście do Nowego Jorku, gdzie tytułowe Wojownicze Żółwie Ninja muszą zmierzyć się z członkami gangu Foot Clan i nie tylko. Gracze wcielają się więc w Leonarda, Donatella, Michelangelo oraz Raphaela i walczą z takimi oprychami jak Bebop, Rocksteady czy Shredder.