Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2011, 14:00

autor: Olek

Super Hero Squad Online – za darmo i bezpiecznie

Do grona dostępnych za darmo, przeglądarkowych gier z gatunku MMO dołączyła produkcja studia The Amazing Society – Super Hero Squad Online. Adresowany do młodszych graczy tytuł miał swoją premierę w piątek. Wydawca, którym jest firma Gazillion Entertainment, zapewnia, że gra jest w pełni bezpieczna dla dzieci, stąd m.in. opcje kontroli rodzicielskiej i moderowany chat.

Do grona dostępnych za darmo, przeglądarkowych gier z gatunku MMO dołączyła produkcja studia The Amazing SocietySuper Hero Squad Online. Adresowany do młodszych graczy tytuł miał swoją premierę w piątek. Wydawca, którym jest firma Gazillion Entertainment, zapewnia, że gra jest w pełni bezpieczna dla dzieci, stąd m.in. opcje kontroli rodzicielskiej, moderowany chat i game masterzy pilnujący przestrzegania reguł.

W cieniu piątkowej zapowiedzi Marvel Universe przemknęła informacja o ukazaniu się innej gry MMO osadzonej w komiksowym świecie. Pierwsze informacje na temat Super Hero Squad Online pojawiły się niemal dokładnie rok temu. Deweloperzy z The Amazing Society, wewnętrznego studia deweloperskiego firmy Gazillion Entertainment, obiecali wówczas graczom, że będą mogli wcielić się w swoich ulubionych superbohaterów, których w uniwersum Marvela jest ponad 5000.

Super Hero Squad Online – za darmo i bezpiecznie - ilustracja #1

W rzeczywistości wybór ograniczony został do postaci znanych z animowanego serialu The Super Hero Squad Show i serii zabawek produkowanych przez firmę Hasbro. Możliwość zagrania Spider-Manem, Iron Manem, Hulkiem, Wolverinem czy Invisible Woman powinna jednak zadowolić większość małoletnich miłośników komiksów. Młodzi gracze mają też okazję zmierzyć się z takimi złoczyńcami jak: Magneto, Doc Ock, Green Goblin, Ultron, Fin Fang Foom i Doktor Doom.

Gra od początku projektowana była z myślą o dzieciach, co tłumaczy m.in. kreskówkową oprawę graficzną, prostą mechanikę rozgrywki i ograniczoną do minimum przemoc na ekranie. Twórcy zadbali także o szereg opcji społecznościowych, ułatwiających kontakt z rówieśnikami.

- Jestem wielkim fanem komiksów Marvela od zawsze i cieszę się, że mogę zaproponować bezpieczną, interaktywną zabawę w tym uniwersum moim własnym dzieciom – zapewnia Jason Robar, wiceprezes Gazillion Entertainment.

Super Hero Squad Online – za darmo i bezpiecznie - ilustracja #2

Gra wydana została na zasadzie free-to-play (darmowa), ale dostęp do niektórych postaci i lokacji zarezerwowany został dla osób, które zdecydują się na płatną subskrypcję. Rozgrywka nie wymaga pobierania klienta i dostępna jest z poziomu przeglądarki. Przy pierwszym uruchomieniu trzeba jednak ściągnąć i zainstalować pliki Unity Web Playera. Niezbędna jest także rejestracja konta na oficjalnej stronie internetowej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Super Hero Squad Online

Super Hero Squad Online