Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2016, 19:00

autor: Draug

Rusza zimowa wyprzedaż na GOG.com – Neverwinter Nights za darmo

W serwisie GOG.com rozpoczęła się wielka zimowa wyprzedaż, która potrwa do 11 grudnia. Z tej okazji udostępniono za darmo grę Neverwinter Nights: Diamond Edition – kultowego RPG-a ze wszystkimi dodatkami można zgarnąć tylko do soboty.

GOG.com ostatnio prowadzi seryjne wyprzedaże. Na początku listopada mieliśmy wysyp jesiennych promocji, w drugiej połowie tego samego miesiąca trwały czarnopiątkowe przeceny, a teraz na GOG.com rozpoczęła się wielka zimowa wyprzedaż (The Monstrous Winter Sale). Potrwa ona do 11 grudnia i w czasie jej trwania czekają na nas mniej więcej takie same atrakcje jak przy The Monstrous Fall Sale. Ale zanim je omówimy, trzeba wspomnieć o najważniejszej ofercie, która obowiązuje przez krótki czas – do soboty (3 grudnia) do godz. 11:59 możecie zgarnąć za darmo Neverwinter Nights: Diamond Edition, czyli kultowego RPG-a studia BioWare z 2002 roku, zawartego w pakiecie ze wszystkimi dodatkami. Wystarczy udać się pod poniższy adres i kliknąć przycisk „Get for free” na górze strony.

Rusza zimowa wyprzedaż na GOG.com – Neverwinter Nights za darmo - ilustracja #1

Co poza tym? Tak jak poprzednio, za robienie zakupów i wykonywanie innych akcji zdobywacie punkty doświadczenia, dzięki którym odblokujecie bez dodatkowych opłat trzy gry – Shadow Warrior: Classic Redux przy 5000 XP, Shadowrun: Dragonfall - Director’s Cut przy 15000 XP i Stasis przy 30000 XP. Na każde wydane 10 zł przypada mniej więcej 2500 punktów doświadczenia.

Codziennie o godz. 12:00 będą pojawiały się kolejne oferty. A oto wybrane okazje dnia pierwszego: