Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2014, 08:40

autor: luckie

Rusza Giermasz 2014 – niemal 300 gier za dychę trafiło do Biedronek w całej Polsce

Od dziś w sklepach sieci Biedronka w całej Polsce można kupić gry z katalogu wydawniczego CDP.pl za 9,99 zł. W ofercie znalazło się blisko 300 tytułów, w tym Chivalry: Medieval Warfare, Saga Gothic, StarCraft z dodatkiem Brood War oraz Total War: SHOGUN 2 – Zmierzch Samurajów. Akcja zakończy się 23 lutego.

W tym roku CDP.pl współpracuje z siecią sklepów Biedronka - Rusza Giermasz 2014 – niemal 300 gier za dychę trafiło do Biedronek w całej Polsce - wiadomość - 2014-02-10
W tym roku CDP.pl współpracuje z siecią sklepów Biedronka

Dziś rozpoczyna się tegoroczny Giermasz, czyli wyprzedaż pudełkowych wersji pecetowych gier z katalogu wydawniczego firmy CDP.pl. W całej Polsce do sklepów sieci Biedronka trafiły 274 tytuły w liczbie około 400 tysięcy egzemplarzy. Cena każdego z nich wynosi dokładnie 9,99 zł. Akcja potrwa przez najbliższe dwa tygodnie i zakończy się w niedzielę 23 lutego.

Za niecałą dychę można wyrwać takie perełki, jak Age of Empires III: The WarChiefs, Chivalry: Medieval Warfare, DiRT 3, Devil May Cry 4, Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena, Neverwinter Nights 2, Planescape Torment, Saga Gothic, Saga Icewind Dale, SpellForce 2 Złota Edycja, StarCraft z dodatkiem Brood War, Total War: SHOGUN 2 – Zmierzch Samurajów, Turok, Two Worlds II czy Warhammer 40 000 Dawn of War II Złota Edycja. Nie zabrakło też wielu gier dla dzieci oraz symulatorów – na amatorów tego ostatniego gatunku czekają m.in. Symulator kamieniołomu, Symulator Pola Kempingowego i Symulator Zamiatarki Ulic. Pełną listę gier przygotowanych z okazji Giermaszu 2014 znajdziecie w tym miejscu. Przypominamy, że nie w każdym punkcie dostępne są wszystkie produkty z oferty – do jednego sklepu miało trafić około 150 różnych gier.

  1. Oficjalna strona Giermaszu 2014
  2. Pełna lista gier, które kupicie w Biedronkach