Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2011, 09:25

autor: Hed

Renegade Ops – nowa gra twórców Just Cause 2 pojawiła się w sprzedaży

Najnowsza gra twórców Just Cause 2, czyli Renegade Ops, została wydana na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, a niedługo trafi na komputery. Produkcja została wykonana w stylu klasycznych zręcznościowych gier akcji i kojarzy się z takimi tytułami jak Cannon Fodder czy Desert Strike.

Renegade Ops, czyli najnowsza produkcja studia Avalanche, znanego ze świetnego Just Cause 2, trafiła do sprzedaży na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Posiadacze obu platform mogą ściągnąć wersje próbne produkcji i sprawdzić ją w akcji przed zakupem. Gra zostanie wydana również na komputerach osobistych – zamówienia przedpremierowe można składać na Steamie.

Produkcja kosztuje 1200 punktów Microsoftu na Xboksie 360 i jest dostępna w polskiej wersji Xbox LIVE. Renegade Ops jest też częścią promocji Play na PlayStation 3, co oznacza, że posiadacze usługi PlayStation Plus otrzymują na nią zniżkę (normalna cena to 47 zł, zniżkowa: 37,60 zł). Ponadto osoby, które kupią 4 tytuły wydane w ramach akcji dostaną za darmo PayDay: The Heist.

Renegade Ops – nowa gra twórców Just Cause 2 pojawiła się w sprzedaży  - ilustracja #1

W Renegade Ops twórcy jednego z największych i najlepszych sandboksów postawili na znacznie mniejszą, ale równie wybuchową rozgrywkę. Wyobraźcie sobie zręcznościową grę akcji o najemnikach ruszających do boju za sterami najróżniejszych pojazdów. Akcja została ukazana z góry, ale całość wygląda świetnie, bo korzysta z potężnej technologii znanej z Just Cause 2.

Nie wiemy jeszcze, czy Renegade Ops sprawdzi się tak dobrze jak Just Cause 2, ale pierwsze wrażenia z wersji trial są pozytywne. Recenzji gry spodziewajcie się w nadchodzących dniach.

  1. Renegade Ops – trailer #1
  2. Renegade Ops – Uzbrojenie
  3. Renegade Ops – gameplay #1