Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2014, 20:00

autor: moir

Przegląd MMO (16/06/2014) – m.in. Black Desert, Black Gold, Warhammer 40K: Eternal Crusade

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. najnowsze informacje na temat Black Desert, rozpoczynające się niebawem beta-testy Black Gold oraz ruszającą pod koniec czerwca sprzedaż Founder's Packów Warhammer 40K: Eternal Crusade.

Witamy w kolejnej odsłonie cyklu poświęconego w całości tematyce gier MMO. Dowiecie się z niego wszystkiego o ostatnich nowinkach i wydarzeniach ze światów najpopularniejszych produkcji. Jeśli chcecie wiedzieć dokładnie co dzieje się lub dziać się będzie wokół waszego ulubionego tytułu, to znaleźliście się w odpowiednim miejscu. Dziś w Przeglądzie MMO omawiamy m.in. kolejne doniesienia w sprawie zachodniej wersji Black Desert, nadchodzące beta-testy Black Gold, a także rozpoczynającą się lada chwila sprzedaż Founder’s Packów Warhammer 40K: Eternal Crusade. Ponadto wspominamy o takich grach jak Guild Wars 2, Lineage II oraz Marvel Heroes.

Black Desert

Przedstawiciele studia Pearl Abyss, odpowiedzialnego za świetnie zapowiadające się Black Desert, pojawili się na tegorocznych targach E3, gdzie zdradzili mnóstwo interesujących szczegółów dotyczących swojej sztandarowej produkcji. Deweloperzy poinformowali także, że rozmowy z tajemniczym zachodnim wydawcą są już na bardzo zaawansowanym etapie i niebawem dowiemy się, która firma przejmie pieczę nad europejską i amerykańską edycją Black Desert. Warto również wspomnieć, że kolejną edycję beta-testów tytułu zaplanowano na lato.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Black Desert

Black Gold

Już za niespełna 4 dni ruszają otwarte beta-testy Black Gold. Sporo miejsca poświęcili tejże produkcji przedstawiciele Snail Games podczas zakończonych niedawno targów. Oprócz obszernego zapisu z rozgrywki prosto ze sceny głównej E3 mamy także dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy uważnie śledzili wszelkie doniesienia na temat tego tytułu – zachodnie wydanie Black Gold ma być oparte o model free-to-play, co oznacza, że najprawdopodobniej nie ujrzymy kontynuacji nietypowego rozwiązania zaczerpniętego z jego azjatyckiego odpowiednika, czyli płacenia za zdobyte łupy i materiały.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Black Gold

Warhammer 40K: Eternal Crusade

Dokładnie 25 czerwca ruszy sprzedaż Founder’s Packów gwarantujących wcześniejszy dostęp do najnowszej produkcji studia Behaviour Interactive, czyli Warhammer 40K: Eternal Crusade. Choć planowana data premiery wypada dopiero pod koniec przyszłego roku, to deweloperzy zamierzają prowadzić intensywne testy już od stycznia. Wcześniej, bo pod koniec bieżącego roku, czeka nas jeszcze kilka weekendowych sesji, w których udział weźmie jedynie wąskie grono szczęśliwców i wybrańców. Zainteresowanych odsyłamy do specjalnie przygotowanej przez nas wiadomości, gdzie znajdziecie wiele szczegółów dotyczących Eternal Crusade prosto z targów E3.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Warhammer 40K: Eternal Crusade

Guild Wars 2

Choć drugi sezon tzw. Żyjącej Opowieści trafi do świata Guild Wars 2 dopiero 1 lipca, deweloperzy ze studia ArenaNet już przygotowują się na jego nadejście. Do gry trafi niebawem zupełnie odświeżona wersja dotychczasowego dziennika (ang. – Story Journal). Zabieg ten ma ułatwić i uprościć udział we wszystkich wydarzeniach oraz korzystanie z rozmaitych aktywności oferowanych przez świat Tyrii. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Guild Wars 2

Lineage II

Lineage II doczeka się w najbliższym czasie kolejnego rozszerzenia. Kronika zatytułowana Ertheia wprowadzi do świata gry zupełnie nową rasę, o której dowiemy się więcej w najbliższym czasie, bowiem jej debiut odbędzie się już najbliższego lata.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Lineage II

Marvel Heroes

W sieci pojawiła się krótka infografika podsumowująca pierwszy rok istnienia Marvel Heroes. Dowiemy się z niej m.in. jak rozwijała się produkcja na przestrzeni ostatnich 365 dni oraz jak zmieniła się wraz z niedawnym debiutem swojej odświeżonej wersji.

Przegląd MMO (16/06/2014) – m.in. Black Desert, Black Gold, Warhammer 40K: Eternal Crusade - ilustracja #3
  1. Oficjalna strona internetowa gry Marvel Heroes

E3 2014

Na koniec kilka materiałów wideo zaprezentowanych podczas minionych targów E3 2014. W rolach głównych Black Gold, EvE Online, H1Z1, The Division oraz The Elder Scrolls Online.