Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2019, 09:35

Przeciek: beta Call of Duty Modern Warfare będzie ważyć 60 GB

W sieci pojawił się przeciek dotyczący rozmiaru pliku bety Call of Duty: Modern Warfare. Informację udostępnił youtuber TheGamingRevolution, który twierdzi, że beta będzie ważyć aż 60 GB.

Beta CoD-a ma ważyć mniej więcej tyle, co GTA V. - Przeciek: beta Call of Duty Modern Warfare będzie ważyć 60 GB - wiadomość - 2019-09-01
Beta CoD-a ma ważyć mniej więcej tyle, co GTA V.

21 września rozpoczną się na wszystkich platformach otwarte beta-testy Call of Duty: Modern Warfare (chyba że macie PS4 lub zamówiliście grę w przedsprzedaży - wtedy otrzymacie wcześniejszy dostęp). Jeśli czekacie na reboot podserii Modern Warfare, to pewnie zainteresuje Was rozmiar pliku bety, który według przecieku ma być naprawdę spory. Youtuber TheGamingRevolution, który znany jest z przecieków dotyczących między innymi CoD-a, udostępnił na Twitterze wiadomość, w której poinformował, że plik beta będzie ważył 60 GB. Dodał również, że wersja testowa będzie zawierać aż 70% trybu multiplayer, który jest dużą częścią całej gry.

Warto zachować pewien dystans do tej informacji, bowiem nie pochodzi ona z Activision lub Infinity Ward. Z drugiej strony, youtuber bardzo często „trafiał” ze swoimi przeciekami, dlatego należy mu się malutki kredyt zaufania. W becie będzie można osiągnąć maksymalnie 30 poziom. Co więcej, przetestujemy również funkcję rozgrywki międzyplatformowej, co może ucieszyć graczy. Przypomnijmy, że niedawno zakończyła się otwarta alfa, w której udział mogli wziąć wyłącznie posiadacze konsoli PlayStation 4. Do testów nie było konieczne posiadanie płatnej subskrypcji PS Plus. Pełen „rozkład jazdy” dotyczący testów Call of Duty: Modern Warfare znajdziecie tutaj.

Gdybyście chcieli zobaczyć, jak prezentuje się tryb dla wielu graczy, to możecie obejrzeć go na obszernym zapisie rozgrywki w 4K. Fani fabuły również nie powinni czuć się pokrzywdzeni, mimo że kampania dla pojedynczego gracza ma potrwać około 6-7 godzin, to twórcy planują tryb Spec Ops - dodatkowe misje kooperacyjne, które pojawią się po premierze i będą rozwinięciami historii.

Call of Duty: Modern Warfare ukaże się 25 października bieżącego roku i trafi na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4 w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing i napisy).

  1. Oficjalna strona internetowa gry Call of Duty: Modern Warfare
  2. Zapowiedź Call of Duty: Modern Warfare