Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2019, 08:45

Call of Duty: Modern Warfare - obszerny gameplay z multiplayera w 4K

Zespół Infinity Ward wypuścił obszerny gameplay z Call of Duty: Modern Warfare, pokazujący w 4K rozgrywkę na wielu mapach i w kilku trybach multiplayer.

Call of Duty: Modern Warfare zapowiada się na jedną z najważniejszych premier tego roku. Czekających na ten tytuł graczy zainteresować powinien udostępniony przez studio Infinity Ward nowy gameplay prezentujący tryb multiplayer.

Wideo trwa 24 minuty i pozwala zobaczyć, jak Call of Duty: Modern Warfare prezentuje się w rozdzielczości 4K. Materiał zarejestrowano na PlayStation 4 Pro. Pokazuje on rozgrywkę na pięciu mapach (Azhir Cave, Gun Runner, Hackney Yard, Aniyah Palace oraz Grazna Rayd), w ramach takich trybów jak Domination, Cyber Attack, czy Team Deathmatch.

Call of Duty: Modern Warfare ukaże się w październiku. - Call of Duty: Modern Warfare - obszerny gameplay z multiplayera w 4K - wiadomość - 2019-08-13
Call of Duty: Modern Warfare ukaże się w październiku.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare ukaże się 25 października tego roku, równocześnie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

W przyszłym miesiącu będziemy mieli okazję przetestować grę przed premierą w ramach podzielonych na kilka etapów testów. Produkcję wpierw sprawdzą osoby z pre-orderami, a potem do zabawy dołączy reszta graczy w ramach otwartej bety. Co ważne, otrzymamy możliwość sprawdzenia opcji cross-play, pozwalającej na wspólną rozgrywkę posiadaczom różnych platform.

Warto na koniec wspomnieć, że miniony tydzień był bardzo ciekawy dla graczy czekających na Call of Duty: Modern Warfare. Ujawniono nowe przedmioty kosmetyczne i sylwetki dwojga operatorów bojowych. Poznaliśmy również szacowaną długość kampanii fabularnej.

  1. Grałem w multi CoD: Modern Warfare i mam ochotę na więcej
TWOIM ZDANIEM

Nowe Modern Warfare zdeklasuje Battlefielda?

Tak
81,4%
Nie
18,6%
Zobacz inne ankiety