Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2019, 12:06

Call of Duty: Modern Warfare - podano terminy otwartej bety

Studio Infinity Ward podało dokładne terminy testów, w tym otwartej bety, trybu multiplayer gry Call of Duty: Modern Warfare. Podczas nich będziemy mogli m.in. sprawdzić opcję cross-play.

 

W Call of Duty: Modern Warfare zagramy już w przyszłym miesiącu. - Call of Duty: Modern Warfare - podano terminy otwartej bety - wiadomość - 2019-08-02
W Call of Duty: Modern Warfare zagramy już w przyszłym miesiącu.

Wczoraj obejrzeliśmy pierwszy materiał wideo z trybu multiplayer Call of Duty: Modern Warfare. Od dawna wiadomo było, że przed premierą gry będziemy mogli ją sprawdzić w becie. Teraz poznaliśmy wreszcie terminy tych testów.

W dniach 12-13 września w betę zagrają osoby z pre-orderami wersji na PlayStation 4, a w kolejnych trzech dniach grę będą mogli przetestować pozostali posiadacze tej konsoli. Druga faza otwartej bety na PS4 obejmie okres od 19 do 23 września.

W przypadku graczy bawiących się na PC i Xboksie One beta dla osób z pre-orderami zaplanowana została na 19-20 września, a otwarte testy odbędą się w dniach 21-23 września.

Rozkład testów:

Termin:

Testy:

12-13 września

Zamknięte testy na PlayStation 4 dla osób z pre-orderami.

14-16 września

Otwarte testy na PlayStation 4

19-20 września

Otwarte testy na PlayStation 4, zamknięte testy na PC i Xboksie One dla osób z pre-orderami

21-23 września

Otwarte testy na PlayStation 4, PC i Xboksie One

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Call of Duty: Modern Warfare pozwoli na wspólną zabawę posiadaczom różnych platform. Teraz twórcy poinformowali, że funkcję cross-play będziemy mogli przetestować w trakcie testów. Opcja ta zostanie oczywiście udostępniona dopiero od 19 września, gdyż wtedy do rozgrywki dołączą grający na PC i Xboksie One.

Przypomnijmy na koniec, że Call of Duty: Modern Warfare ukaże się 25 października tego roku, równocześnie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

  1. Grałem w multi CoD: Modern Warfare i mam ochotę na więcej