Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2019, 16:58

autor: Ender

Call of Duty: Modern Warfare – nowe przedmioty kosmetyczne i sylwetki dwojga operatorów bojowych

Debiutujące pod koniec października Call of Duty: Modern Warfare zaoferuje graczom wcześniej niedostępne rodzaje przedmiotów kosmetycznych. Poznaliśmy także sylwetki dwojga grywalnych postaci w trybie wieloosobowym.

Wygląda na to, że debiutujące pod koniec października Call of Duty: Modern Warfare zaoferuje graczom nowe możliwości zmiany wyglądu postaci, a także wcześniej niedostępne przedmioty kosmetyczne. Informacje takie znalazły się w przygotowywanej książce Making Call of Duty Modern Warfare, autorstwa Andy'ego McVittiego, który ma na koncie publikacje zajmujące się warstwą artystyczną i projektami graficznymi w grach takich jak Watch Dogs, Rise of the Tomb Raider i Titanfall 2. Według przedstawionych przez wydawcę przykładowych stron książki, twórcy planują zaoferować graczom możliwość wyboru różnego rodzaju tatuaży. Ich projekty możemy zobaczyć na przykładowej grafice, która okraszona została również komentarzem.

Korzystanie z modyfikacji kosmetycznych jest kluczowym elementem doświadczenia płynącego z zabawy wieloosobowej. [...] Nasi operatorzy bojowi mają sporą liczbę dostępnych wariacji wyglądu. Wiele z nich oferowanych będzie z unikalnymi tatuażami i farbami bojowymi. Wrażenie robi to, ile detali udało nam się zawrzeć w poszczególnych skórkach postaci.

Planowane przez twórców emblematy frakcji oraz projekty niektórych z oferowanych tatuaży. - Call of Duty: Modern Warfare – nowe przedmioty kosmetyczne i sylwetki dwojga operatorów bojowych - wiadomość - 2019-08-11
Planowane przez twórców emblematy frakcji oraz projekty niektórych z oferowanych tatuaży.

Poznaliśmy również imiona i sylwetki dwojga bojowych operatorów, w których wcielimy się podczas meczów wieloosobowych. Pierwszy z nich to Bale, uzbrojony po zęby i występujący w standardowym wojskowym mundurze z kamizelką i hełmem oficer Specnazu. Drugą ujawnioną postacią jest Syd. Książka nie definiuje, jaką formację wojskową ma reprezentować, ale podkreśla, że obecność kobiecych postaci na polu walki jest niezwykle ważna dla deweloperów i została poprzedzona analizą wielu dostępnych informacji na ten temat tak, by jak najbardziej realistycznie oddać ich wygląd i zachowanie (animacje ruchu itd.). Na koniec dodajmy, że wszyscy zainteresowani nową wersją multiplayera będą mogli sprawdzić go osobiście w trakcie zaplanowanych otwartych testów beta, które odbędą się w kilku etapach w drugiej połowie września.

Bale - Call of Duty: Modern Warfare – nowe przedmioty kosmetyczne i sylwetki dwojga operatorów bojowych - wiadomość - 2019-08-11
Bale
Syd - Call of Duty: Modern Warfare – nowe przedmioty kosmetyczne i sylwetki dwojga operatorów bojowych - wiadomość - 2019-08-11
Syd

Call of Duty: Modern Warfare ukaże się 25 października na komputerach PC (jedynie za pośrednictwem serwisu Battle.net) oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w pełnej polskiej wersji językowej.

  1. Grałem w multi CoD: Modern Warfare i mam ochotę na więcej
  2. Zobacz, jak Polacy rewolucjonizują Call of Duty – nowe Modern Warfare pod lupą
  3. Call of Duty: Modern Warfare – strona oficjalna
  4. Activision – strona główna