Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 14 stycznia 2017, 00:01

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 14-15 stycznia (Lara Croft: Guardian of Light, LEGO Harry Potter)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich tytułów jak Lara Croft and the Guardian of Light, A Good Snowman Is Hard To Build, Pixel Heroes: Byte & Magic, LEGO Harry Potter: Years 1-4 i MouseCraft.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

W tym tygodniu szczególnie atrakcyjnie wygląda przecena gry Lara Croft and the Guardian of Light. - Promocje mobilne na weekend 14-15 stycznia (Lara Croft: Guardian of Light, LEGO Harry Potter) - wiadomość - 2017-01-16
W tym tygodniu szczególnie atrakcyjnie wygląda przecena gry Lara Croft and the Guardian of Light.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Lara Croft and the Guardian of Light

Android: 50 groszy

Promocyjną gwiazdą tego tygodnia jest Lara Croft and the Guardian of Light. Użytkownicy Androida mogą nabyć ten tytuł za symboliczne 50 groszy. Produkcja – będąca zubożoną graficznie konwersją hitu z konsol i PC, wzbogaconą o dotykowy schemat sterowania – odtwarza podstawowe mechanizmy marki, czyli eksplorowanie ruin, walkę oraz rozwiązywanie zagadek, ale wszystko to prezentuje z innej, bo izometrycznej perspektywy. Istotą rozgrywki jest kooperacja – Larze służy pomocą wojownik Majów imieniem Totec. Możliwa jest zabawa w pojedynkę (rolę partnera przejmuje wtedy sztuczna inteligencja), ale Lara Croft and the Guardian of Light rozwija skrzydła dopiero wtedy, gdy pomaga nam druga osoba.

 1. Więcej informacji o Lara Croft and the Guardian of Light

A Good Snowman Is Hard To Build

Android: 12,99 zł

Osobom szukającym niekonwencjonalnej gry logicznej polecamy skrojone idealnie na zimę A Good Snowman Is Hard To Build. Cała zabawa sprowadza się tu do lepienia bałwanów. Problem w tym, że plansze są niewielkie, nie brakuje na nich przeszkód, a zapas śniegu jest mocno ograniczony. Kule, z których budujemy śnieżne ludki muszą też mieć odpowiednią wielkość, co nierzadko zmusza do solidnego główkowania.

 1. Więcej informacji o A Good Snowman Is Hard To Build

Pixel Heroes: Byte & Magic

Android: ok. 8 zł / iOS: ok. 9 zł

Potężnej, blisko 80-procentowej przeceny doczekał się doskonały, stylizowany roguelike Pixel Heroes: Byte & Magic. Produkcja niemieckiego studia The Bitfather jest obszerna, zakręcona jak „rogalik” i oferuje wszystko, czego dusza zapragnie – proceduralnie generowany świat oraz znajdowaną po drodze zawartość (w tym broń i elementy wyposażenia), trzydzieści klas postaci, setki zadań do wykonania, trzy rozległe kampanie, szalony humor i nieodzowną permadeath. Dla fanów pozycja obowiązkowa.

 1. Więcej informacji o Pixel Heroes: Byte & Magic

LEGO Harry Potter: Years 1-4

Android: 4,99 zł

80% taniej można kupić na platformie Google Play również pierwszą część przygód Harry’ego Pottera w wydaniu klockowym. Przygodowa gra akcji z elementami logicznymi i sporą dozą świetnego humoru została opracowana przez ekipę Travellers Tales na podstawie książek J. K. Rowling oraz filmów kinowych z Danielem Radcliffem w roli głównej. Jeśli będzie Wam mało, możecie kontynuować znajomość z młodym czarodziejem za sprawą LEGO Harry Potter: Years 5-7 (niestety, obecnie w pełnej cenie).

 1. Więcej informacji o LEGO Harry Potter: Years 1-4

Wyprzedaż gier z serii Lifeline (iOS)

Fani przygodówek, korzystający z przenośnego sprzętu firmy Apple, mogą nabyć w obniżonych cenach poszczególne gry z serii Lifeline. Dzieła studia 3 Minute Games są nietypowymi grami narracyjnymi z dużą ilością wyborów moralnych, przywodzącymi na myśl klasyczne paragrafówki. W Lifeline, Lifeline: Silent Night i Lifeline: Halfway to Infinity pomagamy Taylorowi, astronaucie, który walczy o życie przemierzając niezmierzoną przestrzeń kosmiczną. W Lifeline 2 jesteśmy oparciem dla Afriki, pragnącej pomścić rodziców i uratować zaginionego brata. W Lifeline: Whiteout kreujemy losy V. Adamsa, który pewnego dnia budzi się w samym środku burzy śnieżnej, w odległym i mroźnym zakątku Ziemi. W Lifeline: Crisis Line pomagamy detektywowi Aleksowi Esposito w wykryciu seryjnego mordercym natomiast Lifeline: Flatline utrzymano w klimacie survival horroru. Co ciekawe, kolejne wiadomości od bohaterów przychodzą do nas w formie powiadomień push w różnych porach dnia i nocy.

 1. Lifeline – iOS: ok. 4 zł
 2. Lifeline: Silent Night – iOS: ok. 4 zł
 3. Lifeline 2 – iOS: ok. 4 zł
 4. Lifeline: Whiteout – iOS: za darmo
 5. Lifeline: Crisis Line – iOS: ok. 4 zł
 6. Lifeline: Halfway to Infinity – iOS: ok. 4 zł
 7. Lifeline: Flatline – iOS: ok. 4 zł

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Legendy Tybetu: Na krańcu świata i MouseCraft

Prezentujemy wybór ciekawych promocji na smartfonach z systemem Windows Phone. W tym tygodniu proponujemy Wam dwie przygodówki typu HOPA od studia Artifex Mundi (świeże i bardzo udane Legendy Tybetu: Na krańcu świata i Szepty w Mroku) oraz MouseCraft, stanowiące bardzo udane połączenie mechanik znanych z Tetrisa i cyklu Lemmings. Oferta prezentuje się następująco:

 1. Legendy Tybetu: Na krańcu świata – 13,00 zł
 2. MouseCraft – 13,00 zł
 3. Szepty w Mroku – 6,50 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne