Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 listopada 2017, 15:30

autor: AlexB

Promocja na gry indie w PlayStation Store

Wystartowała Cyfrowa oferta błyskawiczna! w PlayStation Store. Do 2 grudnia można kupić mnóstwo ciekawych tytułów przeznaczonych na konsolę PlayStation 4 w atrakcyjnych cenach. Wśród pozycji objętych promocją znalazły się między innymi Rocket League oraz Firewatch.

Emocje po czarnopiątkowych promocjach jeszcze na dobre nie opadły (na niektórych platformach, jak na przykład na Steamie czy Muve.pl, nadal trwają), a już czas szykować się na kolejne. Dziś mamy bowiem cyberponiedziałek, w którym to prym jeśli chodzi o rabaty wiodą sklepy internetowe. Z jego okazji w nocy wystartowała Cyfrowa oferta błyskawiczna! w PlayStation Store. W jej ramach można zakupić mnóstwo cyfrowych wersji gier przeznaczonych na PlayStation 4, przede wszystkim od mniejszych i niezależnych wydawców, w atrakcyjnych cenach. Promocją zostały objęte takie tytuły, jak Rocket League, pierwszowojenna strzelanina sieciowa Verdun, nietypowa przygodówka Firewatch, rodzime Zaginięcie Ethana Cartera, zachwycająca stroną artystyczną platformówka Limbo, wciągające Stardew Valley, klimatyczna The Banner Saga czy wzruszające Brothers: A Tale of Two Sons. Jeśli zatem jesteście zmęczeni dużymi grami AAA i chcielibyście zaznać jakieś odmiany, oferta przygotowana przez PlayStation Store jest idealna dla Was. Cyfrowa oferta błyskawiczna! potrwa do 2 grudnia do godziny 1:00 czasu polskiego.

Rocket League za niecałe 50 złotych jest bez wątpienia warte zainteresowania. - Promocja na gry indie w PlayStation Store - wiadomość - 2017-11-27
Rocket League za niecałe 50 złotych jest bez wątpienia warte zainteresowania.

Wybrane gry objęte promocją

Przypominamy, że w PlayStation Store wciąż trwa promocja z okazji Black Friday. Oferta będzie dostępna jeszcze tylko przez kilka godzin, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to powinien się śpieszyć. Więcej informacji na jej temat znajdziecie tutaj.