Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2015, 13:20

autor: Meehow

Project CARS debiutuje w dystrybucji cyfrowej

Dzisiaj ma miejsce premiera Project CARS w wersji cyfrowej. Edycje pudełkowe trafią do sklepów jutro.

Project CARS debiutuje w dystrybucji cyfrowej. - Project CARS debiutuje w dystrybucji cyfrowej - wiadomość - 2015-05-07
Project CARS debiutuje w dystrybucji cyfrowej.

Dzisiaj, tj. 7 maja, w cyfrowej dystrybucji debiutuje długo oczekiwane i wielokrotnie przekładane Project CARS – wyjątkowo ładna gra wyścigowa autorstwa Slightly Mad Studios. Zwolennicy edycji pudełkowej będą musieli poczekać jeszcze do jutra, kiedy to fizyczne wydanie Project CARS ukaże się na półkach sklepowych. Mowa oczywiście o wersjach na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4, gdyż data premiery Project CARS na Wii U pozostaje wciąż nieznana. Przy tej okazji polecamy Waszej uwadze naszą recenzję Project CARS, w której DM wystawił produkcji studia Slightly Mad bardzo dobrą ocenę – 8,5/10, nazywając ją „najładniejszymi wyścigami w historii”. Pecetowych miłośników ścigałek zachęcamy też do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi, natomiast użytkowników konsol z pewnością zainteresuje kwestia rozdzielczości ekranu na poszczególnych platformach, którą opisywaliśmy niedawno w Serwisie Informacyjnym.

Zainteresowanym graczom polecamy skorzystanie z naszej porównywarki cenowej widocznej powyżej, aby nabyć pożądaną wersję Project CARS w jak najkorzystniejszej cenie. W przypadku pecetów, grę w edycji cyfrowej (klucz Steam) można dostać za około 133 złote, zaś w fizycznej za 127 złotych. Jeśli chodzi o konsole, to pudełkowe wydania na Xbox One i PlayStation 4 są do kupienia za 218 złotych.

Warto też przypomnieć, że wersja premierowa Project CARS, w zależności od nabytej edycji, zaoferuje graczom od 65 do 74 samochodów do wyboru. Wiemy też, że sequel gry sfinansowany zostanie za pomocą społecznościowej zbiórki funduszy.