Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2016, 12:07

autor: Entelarmer

Project CARS: Game of the Year Edition zadebiutuje wiosną

Firma Bandai Namco zapowiedziała Project CARS: Game of the Year Edition. Edycja ukaże się na wiosnę na PC oraz konsolach obecnej generacji i zaoferuje zarówno auta czy trasy z dotychczasowych DLC, jak i niedostępną wcześniej zawartość.

Firma Bandai Namco zapowiedziała Game of The Year Edition gry Project CARS, ciepło przyjętej produkcji wyścigowej od studia Slightly Mad. Edycja Gry Roku zadebiutuje na wiosnę tego roku na PC, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One i uwzględni ponad 50 nowych samochodów oraz 4 kolejne trasy, co da łącznie 125 pojazdów wraz z 35 unikatowymi lokacjami. Dochodzi do tego ponad 500 poprawek z dotychczasowych aktualizacji (de facto dostępnych za darmo) oraz 60 wzorów malowania od społeczności gry (znów – można pobrać je bezpłatnie z Warsztatu Steam). Ponadto Project CARS w wersji GOTY uwzględni ekskluzywny tor Nürburgring Combined Nordschleife+ GP oraz dwa samochody od firmy Pagani Automobili: Zonda Revolucion oraz Huayra BC. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun tej edycji, prezentujący drugie z wymienionych aut.

Project CARS to gra wyścigowa przeznaczona na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Produkcja zadebiutowała w maju minionego roku i oferuje 10 trybów rozgrywki, poczynając od obszernej kariery, na licznych wariacjach gry wieloosobowej kończąc. Tytuł charakteryzuje się realistycznym modelem jazdy oraz wysokiej jakości oprawą graficzną, a w 2017 zadebiutuje jego kontynuacja – Project CARS 2.