Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2015, 12:46

Project CARS - ponad 70 samochodów w momencie premiery

Studio Slightly Mad zaprezentowało ostateczną listę dostępnych w grze Project CARS samochodów. W podstawowej wersji otrzymamy 65 aut, jednak liczba ta w innych edycjach może wzrosnąć nawet do 74.

Twórcy gry Project CARS, londyńskie studio Slightly Mad, przed nadchodzącą wielkimi krokami premierą postanowili zdradzić nam konkretne informacje na temat pojazdów, którymi będziemy ścigać się w ich najnowszej produkcji. To całkiem niezła suma – zbierając razem samochody ze wszystkich edycji posiadacze najbardziej ekskluzywnego wydania dostaną możliwość pokierowania 74 autami.

Project CARS opóźnień miało co niemiara. Miejmy nadzieję, że długie wyczekiwanie się opłaci. - Project CARS - ponad 70 samochodów w momencie premiery - wiadomość - 2015-05-01
Project CARS opóźnień miało co niemiara. Miejmy nadzieję, że długie wyczekiwanie się opłaci.
Project CARS - ponad 70 samochodów w momencie premiery - ilustracja #2

Project CARS to najnowsze dzieło studia Slightly Mad, specjalizującego się w grach wyścigowych. Produkcję ma wyróżniać wyjątkowy realizm, bardzo duża liczba dostępnych torów oraz samochodów, a także piękna, szczegółowa grafika, oferująca bogate w detale modele aut oraz świetnie prezentujące się warunki pogodowe. Początkowo tytuł miał się ukazać jeszcze w ubiegłym roku, jednak ciągłe przesunięcia premiery sprawiły, że na półki sklepowe trafi ostatecznie 8 maja.

Pełną ich listę możecie zobaczyć pod tym adresem. Każdy gracz, który kupi Project CARS, dostanie od razu dostęp do 65 samochodów: wśród nich są przedstawiciele takich marek jak Aston Martin, McLaren czy Mitsubishi. Ponadto zamawiając grę przed premierą, niezależnie od wersji, otrzymacie dodatkową paczkę z trzema autami modyfikowanymi: Ariel Atom Mugen, Ruf CTR3 SMS-R oraz Pagani Zonda Cinque Roadster. Z kolei ci, którzy skusili się na limitowaną edycję (kosztującą 319,99 zł), usiądą za kierownicą kolejnych pięciu modeli. Przypomnijmy też, że studio Slightly Mad zapowiedziało pod koniec marca, że co miesiąc udostępni nowy samochód za darmo dla wszystkich graczy – pierwszym z nich będzie Lykan Hypersport. 74 to z pewnością nie najgorsza liczba na początek, ale jeśli deweloperzy wywiążą się ze swych obietnic, będzie się ona stale powiększać.

Dzieło Slightly Mad już na pewno zadebiutuje 8 maja – ogłoszenie ukończenia prac nad grą sprawiło, że gracze obawiający się kolejnych opóźnień z pewnością odetchnęli z ulgą – i trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Twórcy pracowali także nad wersjami na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz WiiU, jednak pierwsze dwie zostały zawieszone, zaś na temat wydania Project CARS na konsolę Nintendo ostatnimi czasy nie było żadnych informacji.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Project CARS
  2. Graliśmy w Project CARS – realistyczne wyścigi nabierają rumieńców
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Project CARS

Project CARS