Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2008, 11:46

autor: vampire

Premiera Need for Speed: Undercover

Już dziś w amerykańskich sklepach wylądował Need for Speed: Undercover - najnowsza cześć popularnej serii arcadowych wyścigów. Oficjalnie, polski oddział firmy Electronic Arts podaje, że u nas gra ukaże się w tym samym czasie co w pozostałych krajach Europy - 21 listopada, a więc już w najbliższy piątek, jednocześnie na wszystkich dostępnych platformach sprzętowych.

Już dziś w amerykańskich sklepach wylądował Need for Speed: Undercover - najnowsza cześć popularnej serii arcadowych wyścigów. Oficjalnie, polski oddział firmy Electronic Arts podaje, że u nas gra ukaże się w tym samym czasie co w pozostałych krajach Europy - 21 listopada, a więc już w najbliższy piątek, jednocześnie na wszystkich dostępnych platformach sprzętowych - PC, Xboxie 360, PS3, PS2, PSP, Nintendo Wii i DS. Przynajmniej teoretycznie, ponieważ w niektórych salonach sieci handlowej Empik gra jest już dostępna do kupienia podobnie zresztą jak Left for Dead.

Sugerowana przez firmę Electronic Arts Polska cena edycji na PC wynosi 139,90 zł, właściciele Xboxów 360, PS3 i PSP muszą szykować się na wydatek rzędu 209,90 zł, wersja przeznaczona na dużą konsolę Nintendo kosztuje 179,90 zł, a najmniej muszą zapłacić posiadacze PS2 i DS-a - 119,90 zł. Pecetową edycję Undercover można nabyć również w formie elektronicznej za pośrednictwem sklepu internetowego wydawcy - EA Store – w takim wypadku jej cena wynosi 139 zł. Chociaż zamówienia możemy składać już teraz program dostępny będzie do pobrania dopiero 21 listopada.

Premiera Need for Speed: Undercover - ilustracja #1

Więcej na temat nowego Need For Speeda możecie dowiedzieć się z naszych zapowiedzi komputerowej wersji produkcji oraz wywiadu przeprowadzonego z Billem Harrisem, jednym z producentów gry. Niestety koncern Electronic Arts nie przewidział wydania dema Undercover, dlatego przed jej zakupieniem rozgrywkę możemy zobaczyć jedynie na udostępnionych przez twórców filmikach. Ci, którzy nie mieli okazji poznać wcześniejszych odsłon tej wiekowej już serii (w końcu jej pierwsza odsłona ukazała się w 1994 roku) powinni zapoznać się również z naszym cyklem artykułów poświęconych historii Need for Speeda - pierwsza jego część dostępna jest pod tym adresem. Dodatkowe materiały znajdziecie również na oficjalnej stronie produkcji.