Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 listopada 2008, 11:55

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Wygraj zaproszenie na PGA 2008

Już w ten weekend, 22 i 23 listopada, rusza piąta edycja największych polskich targów poświęconych grom – Poznań Game Arena. Dla 10 czytelników GRY-OnLine.pl mamy zaproszenia na dwa dni PGA 2008.

Już w ten weekend, 22 i 23 listopada, rusza piąta edycja największych polskich targów poświęconych grom – Poznań Game Arena .

Impreza zapowiada się obiecująco. 15 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawowej, kilkudziesięciu wystawców: m.in. Microsoft z Xboxem 360, Ubisoft, Electronic Arts, ASUS, Creative, Games Workshop, Hewlett-Packard czy Intel, który szykuje dla graczy stworzoną na wzór ringu bokserskiego Intel Arene.

Organizatorzy liczą, że w ciągu całego weekendu targi odwiedzi ponad 20 tysięcy osób.

Dla 10 czytelników GRY-OnLine.pl mamy zaproszenia na dwa dni PGA 2008. Aby je otrzymać, wystarczy poprawnie opowiedzieć na jedno pytanie i przesłać mail na adres [email protected] do 18 listopada do godziny 18:00. W konkursie nie mogą brać udziału etatowi pracownicy GRY-OnLine S.A. oraz członkowie ich rodzin.

Pytanie: Jakie zwierzęta pojawiają się codziennie o 12:00 na środkowej wieżyczce nad zegarem poznańskiego Ratusza?

W mailu z odpowiedzią prosimy o umieszczenie swoich danych (imię, nazwisko, adres, kod pocztowy, miasto), na które prześlemy kurierem zaproszenie na PGA 2008. Spośród nadesłanych maili, których nadawcy odpowiedzą poprawnie na pytanie i spełnią wymogi formalne, wylosujemy 10 osób. Ich nazwiska podamy Wam jutro.

Do zobaczenie na PGA 2008. Spotkacie tam m.in. naszą ekipę telewizyjną: Krzysztofa „Lordareona” Gonciarza i Marcina „Dela” Łukańskiego.

Wygraj zaproszenie na PGA 2008 - ilustracja #1