Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 listopada 2011, 15:32

autor: Olek

Premiera gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Trzecia część przygód Nathana Drake'a dostępna jest już w amerykańskich sklepach. Jutro gra Uncharted 3: Drake's Deception zadebiutuje w Europie. Recenzenci są zgodni, że to najlepsza odsłona serii tworzonej przez ekipę studia Naughty Dog.

Po dwóch latach przerwy Nathan Drake powraca w nowej, jeszcze bardziej widowiskowej przygodzie. Dzisiaj na amerykańskim rynku debiutuje gra Uncharted 3: Drake's Deception (polski tytuł Uncharted 3: Oszustwo Drake'a). Jutro dzieło studia Naughty Dog dostępne będzie w sprzedaży w Europie, w tym również w Polsce. Pierwsze opublikowane dotąd recenzje są znakomite i zachęcają do zakupu. Czy deweloperom z Santa Monica uda się powtórzyć sukces?

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych przez posiadaczy konsoli PlayStation 3 gier tego roku. Co prawda część graczy mogła już wyrobić sobie zdanie uczestnicząc w lipcowych betatestach, a także grając w udostępniony przedpremierowo tryb multiplayer, ale dopiero od dziś dzieło ekipy Naughty Dog podziwiać można w pełnej krasie.

Premiera gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - ilustracja #1

Amy Henning, dyrektor kreatywna studia, w rozmowie z serwisem GameTrailers otwarcie przyznała, że Uncharted 3 to najtrudniejszy projekt, z jakim przyszło jej się do tej pory zmierzyć. Twórcy nie kryją też faktu, że nie mieli zbyt wiele czasu.

- Tym razem, z uwagi na skalę i ambicję gry – nawet pomimo tego, że cofaliśmy się, by skrócić jakieś rzeczy, albo przyciąć inne – zawsze było jeszcze mnóstwo do zrobienia w ograniczonym czasie, którym dysponowaliśmy – przekonuje Josh Scherr, odpowiedzialny za animowane przerywniki w grze.

Premiera gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - ilustracja #2

Mimo to recenzenci wydają się zgodni w opiniach, że Uncharted 3 to tytuł wynoszący serię na jeszcze wyższy poziom. Serwisy IGN i Giant Bomb przyznały grze noty idealne, ciut bardziej sceptyczną opinię wystawił Digital Trends (9.5/10) i jedynie Eurogamer „wyłamał się” dając ocenę 8/10.

Recenzję na łamach GRY-OnLine.pl przeczytacie już niebawem. Póki co, zachęcamy do zapoznania się z bogatą kolekcją artykułów i materiałów wideo poświęconych Uncharted 3: Oszustwo Drake'a.

 1. Video Magazyn - Przegląd Tygodnia - Battlefield 3 i Uncharted 3
 2. Gramy! - Gramy w Uncharted 3 - Jemen
 3. Gramy! - Gramy w Uncharted 3
 4. Video Zapowiedź - Zapowiedź Uncharted 3: Drake's Deception
 5. Zapowiedź - Wrażenia z pokazu Uncharted 3: Oszustwo Drake’a - gamescom 2011
 6. Gramy! - GC: Gramy w Uncharted 3
 7. Gramy! - Uncharted 3 - beta bez zaskoczeń?
 8. Zapowiedź - Uncharted 3: Oszustwo Drake’a - test przed premierą
 9. Video kulisy produkcji #2 - motion capture (PL)
 10. Video droga żelaznej pięści (PL)
 11. Video zwiastun na premierę
 12. Video gameplay #2
 13. Video Krystyna Janda
 14. Video TV Spot