Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2008, 14:50

autor: Jiker

Premiera Gears of War 2! Wygraj u nas Xboxa 360 i GoW2

Gears of War 2 – bezsprzecznie jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji bieżącego roku – zadebiutowało na rynku. Premiera dzieła studia Epic Games odbyła się jednocześnie na całym świecie. Dotyczy to również naszego kraju, w którym dystrybucją produkcji zajął się polski oddział koncernu Microsoft.

Gears of War 2 – bezsprzecznie jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji bieżącego roku – zadebiutowało na rynku. Premiera dzieła studia Epic Games odbyła się jednocześnie na całym świecie. Dotyczy to również naszego kraju, w którym dystrybucją produkcji zajął się polski oddział koncernu Microsoft. Cena najnowszych przygód Marcusa Feniksa oraz jego wytrwałej i potężnej ekipy ustalona została na poziomie 199,99 złotych.

Premiera Gears of War 2! Wygraj u nas Xboxa 360 i GoW2 - ilustracja #1

Marcus powraca!

Według Cliffa Bleszinskiego, głównego producenta gry, jest to najlepsze dzieło Epic Games stworzone do tej pory, a warto przypomnieć, że studio ma w dorobku wiele udanych pozycji (wystarczy wymienić takie tytuły jak Unreal Tournament czy nawet stary, ale powszechnie ceniony Jazz Jackrabbit). Podobnie twierdzi ekipa, która spędziła nad produkcją swojego tytułu ostatnie dwa lata. Jest bardzo zadowolona z uzyskanych efektów i wierzy, że podobnie będą sądzić przyszli posiadacze gry.

GoW 2 względem pierwszej odsłony odznacza się lepiej nakreślonym wątkiem fabularnym, zawierającym liczne i czasami zaskakujące zwroty akcji. Twórcy gry postanowili m.in. skupić się w większym stopniu na postaci Dominica Santiago oraz jego problemach rodzinnych. Przede wszystkim jednak produkt zaskakuje nas jeszcze większym natężeniem akcji, piękniejszą oprawą graficzną, drobnymi, choć występującymi w bardzo dużych ilościach zmianami, które docenią przede wszystkim miłośnicy części pierwszej oraz lepiej dopracowanych trybem wieloosobowym (zawierającym m.in. gloryfikowany tryb Horde).

Premiera Gears of War 2! Wygraj u nas Xboxa 360 i GoW2 - ilustracja #2

Tryb Horde w całej okazałości.

Z okazji światowego debiutu Gears of War 2 przygotowaliśmy dla Was, Drodzy Czytelnicy, konkurs, w którym nagrodą główną jest konsola Xbox 360 wraz z GoW 2 oraz cztery nagrody dodatkowe w postaci egzemplarza gry Gears of War 2. Szczegóły na jego temat możecie znaleźć pod tym adresem.

Zachęcamy Was również do zapoznania się z materiałami opublikowanymi na łamach Gry-OnLine. Mamy tu na myśli m.in. recenzję autorstwa Dela, w której stwierdza, że „Gears of War 2 to produkcja, która pokazuje, jak w dzisiejszych czasach powinny wyglądać gry akcji ”, video-recenzję przygotowaną przez Lordareona i wspomnianego już Dela, a także video-wywiad z Cliffem Bleszinskim, w którym główny producent GoW 2 zabiera głos w sprawie swojego ostatniego dzieła. Całość pragniemy dopełnić galerią obrazków oraz filmów opublikowanych w serwisie GOL-Video.