Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2019, 09:56

autor: Serek

Premiera Gears 5 jeszcze w tym roku. Więcej o grze na E3

Jeden z billboardów, które ozdabiają LA Convention Center, zdradził przybliżoną datę premiery gry Gears 5. Tytuł, zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, ukaże się jesienią bieżącego roku. Więcej o nim dowiemy się podczas konferencji Microsoftu na E3 2019.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Jak Fenix z popiołów... - Premiera Gears 5 jeszcze w tym roku. Więcej o grze na E3 - wiadomość - 2019-06-09
Jak Fenix z popiołów...

Po kilku plotkach i spekulacjach wreszcie możemy mieć pewność w jednej kwestii - Gears 5 ukaże się na rynku jesienią bieżącego roku. Informację potwierdza jeden z ogromnych billboardów, które tradycyjnie okalają LA Convention Center, czyli miejsce, gdzie co roku odbywają się jedne z największych targów dla graczy - E3. Poster tym samym potwierdza wcześniejsze doniesienia i raczej nikogo nie zdziwi, jeśli tytuł rzeczywiście ukaże się na PC i Xboksie One 10 września (zgodnie z przeciekami odkrytymi miesiąc temu przez serwis Generacion Xbox).

Nowe „Gearsy” jeszcze w tym roku.
Nowe „Gearsy” jeszcze w tym roku.

Ogłoszenie daty premiery Gears 5 oraz szersza prezentacja to zdecydowanie informacje, na które czekali fani produkcji. Głównie dlatego, że od zapowiedzi na poprzednich targach minął rok, a gracze nie dowiedzieli się zbyt wiele na temat tytułu przez ten czas. Czego możemy się spodziewać po nowej odsłonie cyklu? Fani zdecydowanie ucieszyliby się z rozbudowanej kampanii fabularnej, pełnej ciekawych postaci i oczywiście efektownej rozwałki. Dobrze byłoby także usłyszeć o powrocie trybu Hordy.

Konferencja Microsoftu zapowiada się na najciekawszą propozycję podczas rozpoczynających się we wtorek targów E3 2019. Gigant z Redmond ogłosił, że zaprezentuje aż 14 gier należących do niego studiów, w tym oczywiście Gears 5. Musimy jednak pamiętać, że ostatnimi czasy wydawca zdecydowanie poszerzył swoje zasoby, jeśli chodzi o studia. Do Microsoftu należą inXile (Wasteland, The Bard’s Tale) czy Obsidian Entertainment (Fallout: New Vegas, The Outer Worlds).

Wiele także mówi się o planach Microsoftu dotyczących ewentualnej zapowiedzi nowej konsoli oraz nowej gry, która powstaje we współpracy studia From Software z George’em R.R. Martinem. Fani liczą także na zapowiedź kolejnej części Fable. Czy oczekiwania graczy zostaną spełnione? Nie zapominajmy, że najprawdopodobniej na konferencji giganta z Redmond zobaczymy także Cyberpunka 2077. Pokaz rozpocznie się 9 czerwca o godzinie 22:00 czasu polskiego. Rozpiskę wszystkich wydarzeń z E3 2019 znajdziecie tutaj.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Gears 5
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gears 5

Gears 5