Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2019, 11:55

autor: AlexB

E3 2019 - Microsoft pokaże 14 gier od należących do niego studiów

Phil Spencer, czyli szef marki Xbox, pochwalił się na Twitterze, że podczas tegorocznych targów E3 pokazanych zostanie aż 14 tytułów od studiów należących do Microsoftu. Konferencja giganta z Redmond odbędzie się 9 czerwca o 22:00 czasu polskiego.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Konferencja firmy Microsoft jest jednym z najbardziej oczekiwanych punktów tegorocznych targów E3 w Los Angeles. Wielu graczy czeka przede wszystkim na kolejną prezentację Cyberpunka 2077 od studia CD Projekt RED. Rzecz jasna, nie będzie to jedyna atrakcja przygotowana przez giganta z Redmond. Phil Spencer, czyli człowiek stojący na czele marki Xbox, pochwalił się na Twitterze, że podczas konferencji zaprezentowanych zostanie aż 14 produkcji opracowywanych przez studia należące do Microsoftu. To więcej niż kiedykolwiek pojawiło się na tym targowym wydarzeniu amerykańskiej firmy.

Taka liczba gier od studiów należących do Microsoftu, które zostaną pokazane podczas E3 2019, nie jest specjalnie szokująca. Pamiętajmy, że ostatnio drużyna giganta z Redmond dość wyraźnie się rozrosła. Należą do niej między innymi ekipy z 343 Industries (która odpowiada w tym momencie za serię Halo), inXile entertainment (serie Wasteland i The Bard's Tale), Obsidian Entertainment (autorzy między innymi Fallout: New Vegas, Neverwinter Nights 2 i cyklu Pillars of Eternity), Ninja Theory (znana chociażby z niedawnego Hellblade: Senua's Sacrifice), Turn 10 Studios (Forza Motorsport) czy The Initiative. Zatem materiałów do prezentacji raczej nie zabraknie, zwłaszcza że potwierdzono już obecność na E3 2019 takich tytułów, jak Halo Infinite czy Wasteland 3. Niewykluczone również, iż ujrzymy nowe materiały chociażby z Gears 5 oraz The Outer Worlds. W każdym razie podczas konferencji Microsoftu raczej nikt nie powinien narzekać na brak różnorodności.

W ubiegłym roku konferencja firmy Microsoft należała do najciekawszych na E3. - E3 2019 - Microsoft pokaże 14 gier od należących do niego studiów - wiadomość - 2019-05-31
W ubiegłym roku konferencja firmy Microsoft należała do najciekawszych na E3.

Konferencja firmy Microsoft na targach E3 2019 rozpocznie się 9 czerwca o godzinie 22:00 czasu polskiego. Prócz prezentacji gier możemy się na niej spodziewać kolejnych szczegółów dotyczących konsoli Xbox nowej generacji (o której była mowa już w ubiegłym roku) oraz technologii gry w chmurze (Project xCloud). Więcej spekulacji na temat tego wydarzenia, jak i innych organizowanych przez wielkie firmy przy okazji tegorocznej edycji E3, znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona firmy Microsoft
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach