Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 lutego 2010, 15:32

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Army of Two: The 40th Day

„Poradnik do gry Army of Two: The 40th Day zawiera szczegółowy opis przejścia kampanii single player, składającej się z siedmiu rozdziałów. Tekst przygotowany został w taki sposób, by zarówno osoba grająca samotnie, jak i z żywym kompanem w trybie współpracy, znalazła ciekawe i przydatne informacje. Z tego też powodu, niemal każde starcie w grze przedstawione zostało na dwa sposoby (będąc wzbogaconym o porady, strategie działania i wskazówki).”

„Poradnik do gry Army of Two: The 40th Day zawiera szczegółowy opis przejścia kampanii single player, składającej się z siedmiu rozdziałów. Tekst przygotowany został w taki sposób, by zarówno osoba grająca samotnie, jak i z żywym kompanem w trybie współpracy, znalazła ciekawe i przydatne informacje. Z tego też powodu, niemal każde starcie w grze przedstawione zostało na dwa sposoby (będąc wzbogaconym o porady, strategie działania i wskazówki).” - „Crash”

Army of Two: The 40th Day - poradnik

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Army of Two: The 40th Day w formacie PDF dostępna jest za pomocą usługi Poradnik za SMS oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.