Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Electronic Arts Polska Press Release" 10 września 2009, 22:13

Polski zespoł Jamal w ścieżce dźwiękowej nowego NFS

Elektryzujący sountrack w najnowszej grze wyścigowej z serii Need for Speed – zespół Jamal obok takich sław jak Kanye West i Prodigy.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Elektryzujący sountrack w najnowszej grze wyścigowej z serii Need for Speed – zespół Jamal obok takich sław jak Kanye West i Prodigy.

Z przyjemnością informujemy, że na ścieżce dźwiękowej do gry Need for Speed SHIFT, po raz pierwszy w historii serii usłyszycie polski utwór – Pull up zespołu Jamal. Wśród muzyków nie zabraknie również wpływowych gwiazd hip-hopu i rocka, m.in. Kanye West, The Prodigy, Kasabian i MSTRKRFT. Każda z piosenek została wybrana specjalnie po to, aby podkreślić moc doznań płynących z rozgrywki najnowszej edycji Need for Speed.

Piosenka Pull Up, pochodzi z płyty Urban Dicotheque, wydanej zespół Jamal w październiku zeszłego roku.

Polski zespoł Jamal w ścieżce dźwiękowej nowego NFS - ilustracja #1

“Intensywna muzyka od zawsze stanowi element składowy serii Need for Speed.” – powiedział Steve Schnur z EA – “Na potrzeby SHIFTA, zapuściliśmy się w klimaty undergroundowe, aby wyłowić najlepsze kawałki z gatunku muzyki elektronicznej, hip-hopu i rocka. Wybrani artyści znakomicie pasują do klimatu nielegalnych wyścigów. Rezultatem jest świetny soundtrack pełen najczystszej adrenaliny.”

Aby wypromować ścieżkę dźwiękową SHIFT-a, witryna My Space Need for Speed,(www.myspace.com/officialneedforspeed), zostanie zamieniona w centrum muzyczne. Oprócz dostępu do występujących w grze piosenek, fani będą mogli obejrzeć także materiały video poświęcone artystom, fotografie oraz przeczytać blogowe notki muzyków.

Need for Speed SHIFT jest pierwszą grą wyścigową, która w umiejętny sposób przekazuje wszystkie doznania towarzyszące kierowcy w trakcie wyścigu. Takie podejście na nowo definiuje cały gatunek, czemu sprzyja zaawansowana fizyka symulująca przeciążenia oraz brutalne wypadki.

Need for Speed SHIFT zbiera pozytywne opinie w kraju i za granicą. Official Xbox Magazine przyznał jej ocenę 9/10 i określił Need for Speed SHIFT jako „błyskotliwy zwrot w nowym kierunku” oraz podkreślił, że gra jest “głęboka i uzależniająca”.

Poniżej znajduje się pełna lista wykonawców. Aby posłuchać fragmentów utworów zapraszamy na stronę www.ea.com/eatrax/. <br><br>Buraka Som Sistema feat. Pongolove - Kalemba (Wegue-Wegue)

Chase And Status feat. Plan B - Pieces

Deadmau5 - Ghosts N Stuff

Eagles Of Death Metal - Anything 'Cept the Truth

Fort Knox 5 feat. Asheru - Insight (The Nextmen Remix)

Gallows - I Dread The Night

In Case Of Fire - This Time We Stand

Jamal - Pull Up

Kanye West - Paranoid (Part 2)

Kasabian - Underdog

The King Blues - The Streets Are Ours

Mala Rodriguez - Te Convierto

Mando Diao - Mean Street

MSTRKRFT feat. E-40 - Click Click

N.A.S.A. - Whachadoin? Feat. Spank Rock, MIA, Santigold and Nick Zinner

The Prodigy - Run With The Wolves

The Qemists feat Mike Patton - Lost Weekend

Regular John - Transmitter

Rootbeer - Under Control

Shinichi Osawa

Electro 411 (Lies In Disguise Mix)

Spoon Harris & Obernik - Baditude

TOKIO - Dogonim

Twisted Wheel - Oh What Have You Done

Two Fingers feat. Sway - High Life

Need for Speed SHIFT jest dostępny na PlayStation®3, Xbox 360® , PC i PSP. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ea.pl/shift.