Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2011, 14:00

autor: Sarge

Polska premiera Bulletstorm i specjalny konkurs!

W polskich sklepach wylądowała dzisiaj oficjalnie jedna z najbardziej oczekiwanych, rodzimych produkcji tego roku – dynamiczna pierwszoosobowa strzelanina Bulletstorm. Gra ukazała się u nas równocześnie z europejską premierą.

W polskich sklepach wylądowała dzisiaj oficjalnie jedna z najbardziej oczekiwanych, rodzimych produkcji tego roku – dynamiczna pierwszoosobowa strzelanina Bulletstorm. Gra ukazała się u nas równocześnie z europejską premierą.

Tytuł został stworzony przez utalentowane studio People Can Fly, doskonale znane z dobrze przyjętej serii Painkiller. Jego oficjalnym dystrybutorem została firma Electronic Arts Polska, która zdecydowała się na kinową lokalizację produktu (angielskie głosy, polskie napisy).

Grę cały czas możecie zamawiać w Sklepie GRY-OnLine. Są to ostatnie chwile, by za zwykłą cenę otrzymać jej Limitowaną (w przypadku PlayStation 3 i PC) lub Epicką (dla posiadaczy Xboksa 360) Edycję. Zawierają one takie dodatki jak 25000 bonusowych punktów doświadczenia, karabin o nazwie Rozjemca, wizualnie ulepszoną Smycz (jedna z broni) oraz unikalny pancerz i buty. Użytkownicy Xboksa 360 dodatkowo mogą liczyć na klucz do bety Gears of War 3.

Polska premiera Bulletstorm i specjalny konkurs! - ilustracja #1

Jeśli przed zakupem chcielibyście sprawdzić grę, to na PlayStation Network oraz Xbox Live od miesiąca dostępna jest jej wersja demonstracyjna. W najbliższym czasie powinny doczekać się jej także pecetowcy, którzy niedawno dowiedzieli się, że tytuł zostanie pozbawiony edytora map (niewykluczone jednak, że zostanie on wypuszczony w przyszłości). Tymczasem twórcy już teraz pracują nad pierwszym płatnym dodatkiem DLC, który wprowadzi pięć nowych map do trybu wieloosobowego.

W Bulletstorm przenosimy się do futurystycznego świata XXVI wieku, w którym karty rozdaje Konfederacja Planet nadzorowana przez generała Serrano. Podczas przygody wcielamy się w Graysona Hunta. Niegdyś był on członkiem elitarnego oddziału Dead Echo, lecz został zdradzony przez Serrano i obecnie funkcjonuje jako pirat. Nie dziwi więc, że panowie są do siebie wrogo nastawieni. Głównym atutem tej pozycji nie jest jednak fabuła, a emocjonująca i dynamiczna rozgrywka, premiująca efektowne rozprawianie się z kolejnymi zastępami wrogów.

Dzieło People Can Fly już teraz zbiera bardzo pozytywne opinie – według serwisu Metacritic, średnia z ocen przyznanych przez najbardziej popularne serwisy oscyluje obecnie wokół 84/100. Równie pochlebnie na jej temat wypowiadaliśmy się i my w niedawno opublikowanym teście, który dzisiaj zostanie wzbogacony o pełnoprawną recenzję.

Konkurs!

Z okazji polskiej premiery gry Bulletstorm mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć zestawów gadżetów związanych z produkcją studia People Can Fly. W skład zestawu wchodzi smycz, kubek oraz breloczek do kluczy. Dodatkowo, pięć pierwszych osób otrzyma... dziadki do orzechów (nieobecnego na poniższym zdjęciu) - wszystkie nagrody ufundowane oczywiście przez firmę Electronic Arts.

Polska premiera Bulletstorm i specjalny konkurs! - ilustracja #2

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w zabawie? W komentarzach pod niniejszą wiadomością należy umieścić wpis zawierający opis wymyślonego przez Was skillshota, wraz z jakąś chwytliwą, oryginalną nazwą. Na propozycje czekamy do poniedziałku, do godz. 9 rano, w ten sam dzień poznacie też laureatów konkursu.