Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2010, 18:35

autor: Rock Alone

Pierwsze obrazki z Batman: Arkham City

Batman w wydaniu zaproponowanym przez RockSteady był absolutnym hitem i trudno się zresztą dziwić. Prosta lecz wciągająca fabuła, niesamowita grywalność i mnóstwo dobrej, dynamicznej akcji, połączonej ze świetnym systemem walki. Czego chcieć więcej? Ano najlepiej kolejnej części, a tą zapowiedziano oficjalnie w zeszłym miesiącu.

Batman w wydaniu zaproponowanym przez studio RockSteady był absolutnym hitem i trudno się zresztą dziwić. Prosta lecz wciągająca fabuła, niesamowita grywalność i mnóstwo dobrej, dynamicznej akcji, połączonej ze świetnym systemem walki. Czego chcieć więcej? Ano najlepiej kolejnej części, a tą zapowiedziano oficjalnie w zeszłym miesiącu. Tym razem mamy dla Was porcję świeżutkich screenów oraz zapowiedź trybu multiplayer.

Ekipa odpowiedzialna za Batman: Arkham Asylum postawiła sobie poprzeczkę niezwykle wysoko, a oczekiwania wobec Batman: Arkham City są, co zrozumiałe, zdecydowanie wyższe niż w przypadku pierwszej części. W chwili obecnej oczywiście trudno cokolwiek powiedzieć na temat jakości rozgrywki, ale nie ma wątpliwości, że obrazki, które właśnie trafiły w nasze ręce, robią bardzo solidne wrażenie.

Pierwsze obrazki z Batman: Arkham City - ilustracja #1

Zdecydowanie sporo uwagi zwraca również deklaracja o tym, że nowy Batman będzie umożliwiać zabawę w trybie multiplayer. W tej chwili niestety nie wiadomo czy chodzi tutaj o tryb umożliwiający współpracę, czy też walkę miedzy graczami, ale obie opcje wydają się dosyć atrakcyjne. Z jednej strony istnieje możliwość rozegrania przygody ze wsparciem Robina, chociaż osobiście nie pogardziłbym towarzystwem Catwoman. Z drugiej natomiast, możliwość wcielenia się w Jokera, tudzież paskudy Killer Croka w celu przetrzepania tyłka szlachetnym bohaterom, również jest ze wszechmiar atrakcyjna.

Pierwsze obrazki z Batman: Arkham City - ilustracja #2

W chwili obecnej możemy jednak tylko spekulować. Od zapowiedzi gry, jak wspomniałem, minął zaledwie miesiąc, nie należy więc spodziewać się zbyt wielu rewelacji. Tymczasem zdecydowanie warto rzucić okiem na galerię, bo zapewniam Was, jest co oglądać. Znajdziecie ją na stronach gameplay.pl, pod tym adresem.