Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2019, 15:45

autor: AlexB

Paladins, Smite i Realm Royale z cross-playem na PS4 i nowa aktualizacja Insurgency: Sandstorm - wieści

Dziś piszemy o Paladins, Smite oraz Realm Royale, które otrzymają wsparcie dla funkcji cross-playu na PlayStation 4 oraz nowej aktualizacji do sieciowej strzelanki Insurgency: Sandstorm. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Paladins, Smite oraz Realm Royale z funkcją cross-play na PS4

Już wkrótce gracze Realm Royale na PS4 będą mogli dołączyć do rywalizacji z ludźmi z pozostałych platform. - Paladins, Smite i Realm Royale z cross-playem na PS4 i nowa aktualizacja Insurgency: Sandstorm - wieści - wiadomość - 2019-09-12
Już wkrótce gracze Realm Royale na PS4 będą mogli dołączyć do rywalizacji z ludźmi z pozostałych platform.

Posiadacze sieciowych Paladins, Smite oraz Realm Royale na PC, Xboksie One oraz Nintendo Switch mogą bawić się wspólnie już od dłuższego czasu. Ze wspólnej rywalizacji w produkcjach studia Hi-Rez wyłączeni byli jedynie gracze na PlayStation 4. Aż do teraz. Firma Sony nieco złagodziła swoją restrykcyjną politykę wobec cross-playu, dzięki czemu trzy wymienione wyżej produkcje otrzymają wsparcie dla tej funkcji na przebojowej konsoli Japończyków. Jest ona już dostępna w Paladins, w Smite pojawi się 17 września, a w Realm Royale na początku października (via Eurogamer). Aby uczcić to ogłoszenie, studio Hi-Rez przygotowało dość... osobliwy materiał filmowy. Możecie go obejrzeć poniżej.

Niestety są też i złe wieści. Choć wersje Paladins, Smite oraz Realm Royale na PlayStation 4 będą posiadały funkcję cross-play, to wciąż nie uświadczymy w nich łączonego progresu. Oznacza to, że nie będzie można przenosić swoich postępów poczynionych na konsoli Sony do wydań na inne platformy i odwrotnie. Opcja ta ma pojawić się w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Aktualizacja 1.4 do Insurgency: Sandstorm

W Insurgency: Sandstorm pojawiło się sporo nowości. - Paladins, Smite i Realm Royale z cross-playem na PS4 i nowa aktualizacja Insurgency: Sandstorm - wieści - wiadomość - 2019-09-12
W Insurgency: Sandstorm pojawiło się sporo nowości.

Drużynowa strzelanka Insurgency: Sandstorm otrzymała na PC nową, dużą aktualizację, oznaczoną numerem 1.4. W jej ramach studio New World Interactive dodało do swojej sieciowej produkcji nowy tryby zabawy – Frontline. Przypomina on nieco przeciąganie liny. Dwie drużyny stają naprzeciw siebie i ich zadaniem jest zdobywanie poszczególnych celów wroga przy jednoczesnym chronieniu swoich. Ponadto w grze pojawiły się śnieżna mapa Hillside, będąca nowym wcieleniem klasycznej planszy Sinjar, odświeżone menu Play i niespotykane dotąd bronie oraz elementy kosmetyczne. Poprawiono też optymalizację, a także wyeliminowano szereg błędów, w tym krytycznych, utrudniających bądź uniemożliwiających przyjemną rozgrywkę. Pełną zawartość patcha 1.4 znajdziecie w tym miejscu.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii.

  1. The Sinking City
  2. Shenmue III
  3. Project Resistance
  4. Dragon Ball Z: Kakarot
  5. SpaceEngine
  6. System Shock 3