Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2011, 08:29

autor: DogGhost

Pakiet Humble Indie Bundle 4 wzbogacony o pięć gier i ścieżek dźwiękowych

Wszystkie osoby, które do tej pory kupiły pakiet gier niezależnych Humble Indie Bundle #4 lub zamierzają zapłacić powyżej średniej, otrzymają pięć tytułów z poprzedniej odsłony akcji wraz ze ścieżkami dźwiękowymi.

Organizatorzy czwartej odsłony akcji Humble Indie Bundle postanowili rozszerzyć listę gier o pięć tytułów z poprzedniej edycji. Otrzymają je dotychczasowi nabywcy oraz osoby, które zapłacą za zestaw produkcji niezależnych kwotę powyższej aktualnej średniej.

Pakiet Humble Indie Bundle 4 wzbogacony o pięć gier i ścieżek dźwiękowych - ilustracja #1

Oznacza to, że wystarczy obecnie zapłacić ok. 5,20 dolarów (ok. 18 złotych), aby stać się posiadaczem paczki dwunastu gier, w tym takich perełek jak Super Meat Boy czy Shank. W trzeciej odsłonie akcji znalazła się ciekawa gra Crayon Physics Deluxe polegająca na interakcji z otoczeniem za pomocą kredki, pełna trójwymiarowych łamigłówek produkcja Cogs, zręcznościówka Hammerfight oraz dwie platformówki: And Yet It Moves oraz utrzymana w stylu retro VVVVVV.

Kilka dni temu informowaliśmy o wzbogaceniu pakietu Humble Indie Bundle o oficjalne ścieżki dźwiękowe wszystkich dostępnych w nim tytułów. Wraz z udostępnieniem piątki gier z poprzedniej odsłony akcji, kupujący mogą pobrać także ich soundtracki w formacie mp3, a w niektórych przypadkach również FLAC lub OGG. Biorąc pod uwagę wysoki poziom oprawy audio większości wymienionych tytułów, to naprawdę nie lada gratka dla fanów gier niezależnych.

Przypomnijmy, że w ramach akcji Humble Indie Bundle to kupujący decydują, ile chcą zapłacić za ten bogaty zestaw gier. Przy płatności możecie podzielić kwotę między organizacje charytatywne, deweloperów oraz twórców akcji. Z powodu licznych nadużyć postanowiono jednak ograniczyć dostęp do kluczy Steam przypisujących wszystkie zakupione produkcje do konta na platformie firmy Valve. Obecnie, aby stać się jego posiadaczem należy wydać powyżej 1 dolara, co, biorąc pod uwagę wartość wszystkich tytułów, jest śmiesznie niską kwotą.

Na decyzję o zakupie macie jeszcze niecały tydzień - akcja kończy się o północy z 27 na 28 grudnia. Poniżej prezentujemy pełną listę dostępnych tytułów dla osób, które zapłacą za pakiet powyżej średniej lub nabyły go wcześniej:

 1. Jamestown
 2. Bit.Trip Runner
 3. Super Meat Boy
 4. Shank
 5. NightSky
 6. Cave Story+
 7. Gratuitous Space Battles
 8. Crayon Physics Deluxe
 9. Cogs
 10. VVVVVV
 11. Hammerfight
 12. And Yet It Moves