Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2011, 08:29

autor: DogGhost

Pakiet Humble Indie Bundle 4 wzbogacony o pięć gier i ścieżek dźwiękowych

Wszystkie osoby, które do tej pory kupiły pakiet gier niezależnych Humble Indie Bundle #4 lub zamierzają zapłacić powyżej średniej, otrzymają pięć tytułów z poprzedniej odsłony akcji wraz ze ścieżkami dźwiękowymi.

Organizatorzy czwartej odsłony akcji Humble Indie Bundle postanowili rozszerzyć listę gier o pięć tytułów z poprzedniej edycji. Otrzymają je dotychczasowi nabywcy oraz osoby, które zapłacą za zestaw produkcji niezależnych kwotę powyższej aktualnej średniej.

Pakiet Humble Indie Bundle 4 wzbogacony o pięć gier i ścieżek dźwiękowych - ilustracja #1

Oznacza to, że wystarczy obecnie zapłacić ok. 5,20 dolarów (ok. 18 złotych), aby stać się posiadaczem paczki dwunastu gier, w tym takich perełek jak Super Meat Boy czy Shank. W trzeciej odsłonie akcji znalazła się ciekawa gra Crayon Physics Deluxe polegająca na interakcji z otoczeniem za pomocą kredki, pełna trójwymiarowych łamigłówek produkcja Cogs, zręcznościówka Hammerfight oraz dwie platformówki: And Yet It Moves oraz utrzymana w stylu retro VVVVVV.

Kilka dni temu informowaliśmy o wzbogaceniu pakietu Humble Indie Bundle o oficjalne ścieżki dźwiękowe wszystkich dostępnych w nim tytułów. Wraz z udostępnieniem piątki gier z poprzedniej odsłony akcji, kupujący mogą pobrać także ich soundtracki w formacie mp3, a w niektórych przypadkach również FLAC lub OGG. Biorąc pod uwagę wysoki poziom oprawy audio większości wymienionych tytułów, to naprawdę nie lada gratka dla fanów gier niezależnych.

Przypomnijmy, że w ramach akcji Humble Indie Bundle to kupujący decydują, ile chcą zapłacić za ten bogaty zestaw gier. Przy płatności możecie podzielić kwotę między organizacje charytatywne, deweloperów oraz twórców akcji. Z powodu licznych nadużyć postanowiono jednak ograniczyć dostęp do kluczy Steam przypisujących wszystkie zakupione produkcje do konta na platformie firmy Valve. Obecnie, aby stać się jego posiadaczem należy wydać powyżej 1 dolara, co, biorąc pod uwagę wartość wszystkich tytułów, jest śmiesznie niską kwotą.

Na decyzję o zakupie macie jeszcze niecały tydzień - akcja kończy się o północy z 27 na 28 grudnia. Poniżej prezentujemy pełną listę dostępnych tytułów dla osób, które zapłacą za pakiet powyżej średniej lub nabyły go wcześniej:

 1. Jamestown
 2. Bit.Trip Runner
 3. Super Meat Boy
 4. Shank
 5. NightSky
 6. Cave Story+
 7. Gratuitous Space Battles
 8. Crayon Physics Deluxe
 9. Cogs
 10. VVVVVV
 11. Hammerfight
 12. And Yet It Moves
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.