Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 grudnia 2011, 12:22

autor: Ender

Darmowe soundtracki w zestawie Humble Indie Bundle 4

Organizatorzy akcji Humble Indie Bundle postanowili dodatkowo wynagrodzić posiadaczy sprzedawanego właśnie czwartego zestawu gier niezależnych, oferując darmowe soundtracki do znajdujących się w nim tytułów.

Czwarta edycja akcji Humble Indie Bundle zbliża się powoli do półmetka, co tradycyjnie oznacza jakiś bonus dla osób, które już zdecydowały się albo dopiero mają zamiar zakupić zestaw. Tym razem jest to możliwość pobrania oficjalnych soundtracków wszystkich sprzedawanych w komplecie tytułów, takich jak Jamestown, Super Meat Boy, NightSky, Bit.Trip Runner, Shank. W promocji biorą również udział gry, które dodatkowo można otrzymać płacąc więcej niż 5 dolarów, a mianowicie Cave Story+ i Gratuitous Space Battles.

Darmowe soundtracki w zestawie Humble Indie Bundle 4  - ilustracja #1

Darmowe soundtracki dostępne są dla wszystkich tych, którzy juz posiadają komplet oraz dla osób, które dopiero teraz zdecydują się by go kupić. Pliki z muzyką są gotowe do ściągnięcia w formacie mp3, a w przypadku Super Meat Boy i Night Sky także w FLAC. Do końca całej akcji zostało jeszcze niespełna 10 dni. Tak więc, kto nie miał jeszcze okazji zagrać w któryś z wymienionych tytułów powinien się zastanowić nad kupnem zestawu zwłaszcza, że nie tylko może ustalić własną cenę, ale przy okazji wesprze też szczytny cel oraz organizacje charytatywne.

 

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.