Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 grudnia 2011, 13:58

autor: Ender

Udziel swojego wyglądu postaciom z trybu multiplayer w Max Payne 3

Studio Rockstar organizuje konkurs, którego zwycięzcy zostaną unieśmiertelnieni w grze Max Payne 3 jako postacie dostępne w trybie multiplayer.

Rockstar rozpoczyna oryginalną promocję związaną z grą Max Payne 3. Co tydzień, do 13 stycznia deweloper będzie wybierał losowo 10 osób używających na twitterze tagu #MaxPayne3. Z każdej 10-osobowej grupy finalistów, z której wszyscy poproszeni będą o przesłanie swojego zdjęcia, zostanie wyłonionych po dwóch fanów (w sumie ośmiu), a ich wygląd twórcy gry wykorzystają przy tworzeniu modeli postaci dla trybu multiplayer.

Udziel swojego wyglądu postaciom z trybu multiplayer w Max Payne 3 - ilustracja #1

Konkurs otwarty jest dla wszystkich osób powyżej osiemnastego roku życia, które są obywatelami jednego z kilkunastu państw wymienionych w regulaminie, w tym również Polski! Aby móc wziąć udział w rywalizacji musimy oczywiście posiadać konto na twitterze i korzystać w swoich postach z tagu #MaxPayne 3. Deweloper będzie kontaktował się bezpośrednio z wybranymi osobami, które mają 48 godzin na odpowiedź. Aby być na bieżąco z nowymi informacjami związanymi z tym osobliwym castingiem, Rockstar zachęca by śledzić wpisy na oficjalnym twitterowym koncie studia.

Któż nie chciałby zostać unieśmiertelniony w grze komputerowej? Promocje tego typu zawsze cieszą się sporym powodzeniem wśród graczy, ale do tej pory postacie jakim użyczali głosu lub aparycji były najczęściej trzecioplanowymi statystami, a nie bohaterami z których codziennie korzystać mogą nawet dziesiątki tysięcy osób. To niepowtarzalna okazja, którą szkoda byłoby przegapić, nawet jeżeli szanse na sukces w rywalizacji są małe.