Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2011, 09:49

autor: DogGhost

Ostatni dzień wyprzedaży na Steamie z okazji konwentu QuakeCon 2011

W ostatnim dniu promocji na Steamie związanej z konwentem QuakeCon 2011 przeceniono gry Fallout 3 oraz Fallout: New Vegas. Wciąż można nabyć okazyjnie pakiet gier id Software i Bethesdy.

Jeszcze tylko do godziny 19 trwa szereg promocji przygotowanych na Steamie z okazji QuakeConu 2011. W ostatnim dniu wyprzedaży możecie zakupić po okazyjnej cenie najnowsze odsłony serii Fallout, które wyprodukowała Bethesda.

Ostatni dzień wyprzedaży na Steamie z okazji konwentu QuakeCon 2011 - ilustracja #1

Fallout 3 w edycji Gra Roku, czyli wraz z wszystkimi pięcioma dodatkami DLC, przeceniono o 66% i kosztuje teraz tylko 9,99 euro (ok. 40 złotych). Możecie również zakupić samą podstawową wersję za 6,75 euro (ok. 27 złotych) lub pojedyncze rozszerzenia po 1,69 euro (ok. 7 złotych).

Z kolei cenę Fallout: New Vegas oraz dodatków DLC do tej gry obniżono o połowę. Obecnie musimy za nie zapłacić odpowiednio 9,99 euro (ok. 40 złotych) oraz 4,99 euro (ok. 20 złotych) za każde z rozszerzeń. Oprócz tego, wszyscy posiadacze Fallout: New Vegas otrzymają Pip Boya dla postaci inżyniera z gry Team Fortress 2.

Warto zaznaczyć, że choć Fallout: New Vegas jest dostępny w polskiej wersji językowej, to w przypadku Fallouta 3 nie ma takiej opcji i trzeba skorzystać z języka angielskiego lub innych.

Ostatni dzień wyprzedaży na Steamie z okazji konwentu QuakeCon 2011 - ilustracja #2

Przypominamy, że w dalszym ciągu możecie skorzystać z oferty zakupu pełnego pakietu QuakeCon Pack 2011 w cenie 69,99 euro (ok. 280 złotych). Biorąc pod uwagę, że łączna wartość wszystkich 33 gier wchodzących w jego skład to według zestawienia na Steamie blisko 500 euro, trzeba przyznać, że to naprawdę świetna okazja. W dalszym ciągu obowiązuje również zniżka na grę Brink.

Pamiętajcie, że wszystkie wymienione promocje trwają tylko do godziny 19 czasu polskiego, więc lepiej nie odkładajcie decyzji o ewentualnym zakupie.