Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2011, 10:06

autor: Kamil "sathorn" Ostrowski

Sniper Elite V2 pojawi się także na PC

Firma Rebellion, producent gry Sniper Elite V2, zapowiedział, że ich nadchodząca produkcja pojawi się także na komputerach osobistych. Najprawdopodobniej tylko w cyfrowej dystrybucji.

Druga część kultowej w pewnych kręgach gry Sniper Elite: Berlin 1945, pojawi się także na komputerach osobistych. Entuzjaści działania w ukryciu i eliminowania wrogów z odległości nieposiadający konsol, mogą zacząć czekać na Sniper Elite V2.

Sniper Elite V2 pojawi się także na PC - ilustracja #1

Jason Kingsley, prezes firmy Rebellion, która odpowiada za pierwszą część serii, jak i kontynuację, zapewnił, że pecetowa wersja gry będzie wykorzystywać w pełni specyfikę tej platformy. Najprawdopodobniej oznacza to, że posiadacze potężnych sprzętów będą mogli się cieszyć lepszą grafiką, niż ich koledzy bawiący się przy konsolach.

Co ciekawe, port Sniper Elite V2 na komputery osobiste będzie opłacony w pełni z funduszy Rebellion. W związku z tym, na razie planowane jest wydanie gry jedynie na platformie Steam, choć nie jest jeszcze wykluczone, że doczekamy się wersji pudełkowej.

Premiera gry Sniper Elite V2 jest planowana na 2012 rok. Tytuł ten zobaczymy, poza PC, także na Xboksie 360 i PlayStation 3.

Sniper Elite V2 pojawi się także na PC - ilustracja #2