Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2015, 12:02

autor: Góral

Ósmy dzień Latobrania w Muve.pl. W promocji m.in. Dark Souls i Risen 3: Władcy tytanów

W ósmym dniu promocji Latobranie w sklepie Muve.pl można nabyć takie tytuły jak Dark Souls Prepare To Die Edition, Deus Ex: Bunt Ludzkości - Złota Edycja, Risen 3: Władcy tytanów czy też Trainz: Nowa Era. Wyprzedaż potrwa do 7 września.

Rozpoczęto ósmy dzień promocji Latobranie w sklepie Muve.pl, dzięki czemu możemy wybierać z kolejnej porcji przecenionych gier i dodatków. Tym razem w ofercie znalazło się wymagające RPG akcji Dark Souls Prepare To Die Edition, cyberpunkowe Deus Ex: Bunt Ludzkości - Złota Edycja, Risen 3: Władcy tytanów czy też symulator kolei Trainz: Nowa Era. Jutro w samo południe pojawi się kolejna porcja rozmaitych tytułów, a z wczorajszymi przecenami zapoznacie się tutaj. Przypominam także, że Latobranie potrwa do południa 7 września. Do tego czasu zostanie przecenionych ponad 1300 projektów (pełne wersje gier komputerowych i dodatki).

Ósmy dzień Latobrania w Muve.pl. W promocji m.in. Dark Souls i Risen 3: Władcy tytanów - ilustracja #1

Wybrane oferty ósmego dnia Latobrania:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.