Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Construction Simulator 2015 (PC)
OkładkaConstruction Simulator 2015 (PC)

Construction Simulator 2015 PC

Bau-Simulator 2015

Kolejna pozycja z popularnej serii gier symulacyjnych, wykreowanej przez niemiecką firmę Astragon Software.

Symulacje | budowlane | maszyny i urządzenia

Construction Simulator 2015 Premiera PC

19listopada2014

pudełko PL

28listopada2014

producent: astragon Entertainment wydawca: astragon Entertainment wydawca PL: IMGN.PRO Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Bau-Simulator 2015 to symulator budowy, umożliwiający graczowi wznoszenie różnorodnych budynków oraz konstrukcji od początkowego stadium pracy, związanego z położeniem fundamentów czy przygotowaniem terenu pod zabudowę, aż do finalnych elementów koniecznych do wykończenia obiektu. Tytuł ten to kolejna odsłona cenionej przez fanów symulatorów serii, której stworzeniem i wydaniem po raz kolejny zajęła się niemiecka firma astragon Software. Autorzy postarali się o nawiązanie współpracy z renomowanymi twórcami sprzętu budowlanego – wśród znanych miłośnikom budownictwa marek znajdują się takie jak Liebherr, Man oraz Still.

Gracz otrzymuje możliwość rozegrania aż 100 misji, podczas których staje przed zadaniem stworzenia 15 zróżnicowanych budynków, takich jak bloki mieszkalne, supermarkety czy obiekty rolnicze oraz przemysłowe. Poszczególne konstrukcje wznosimy za pomocą czternastu różnych maszyn pojawiających się na polu budowy – wśród nich znajdziemy koparkę, dźwig, betoniarkę, wózek widłowy, lawetę czy ciężarówkę z kontenerem. Wszystkie pojazdy zawarte w grze są licencjonowane, a ich realne odgłosy zostały zarejestrowane specjalnie na potrzeby tej produkcji.

Dzięki możliwości zmiany wielu ustawień sterowania oraz opcji podczas rozgrywki, a także swobodzie działania podczas procesu kreacji budynków, gra daje szansę zabawy zarówno amatorom, jak i doświadczonym graczom, znającym tematykę symulatorów. Dodatkowym udogodnieniem dla graczy jest również pełne wsparcie modów, dzięki czemu możliwe staje się dokonanie pełnej modyfikacji map wcześniej stworzonych przez twórców, jak również wykonanie własnych projektów.

Rozszerzeniem modułów rozgrywki zawartych w Bau-Simulator 2015 jest również opcja zdobycia licencji dewelopera, co pozwala na wcielenie się w agenta nieruchomości i sprzedaż uprzednio stworzonych obiektów poszczególnym najemcom. Prawidłowe wykonanie wszystkich wskazanych przez grę czynności daje ponadto szansę na odblokowanie specjalnych operacji oraz misji.

Gra wspiera różnorodne kontrolery – w trakcie rozgrywki możemy wykorzystać gamepad, kierownicę oraz joystick.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 179 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.0 / 10 na podstawie 55 głosów czytelników.

Construction Simulator 2015 cena w dniu premiery: 69,90 PLN

Wymagania wiekowe Construction Simulator 2015: Odpowiednia dla każdego wieku.

Construction Simulator 2015 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core i3 3.10 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 660 lub lepsza)
  • Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8