Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2022, 23:00

gamescom 2022 Opening Night Live - podsumowanie

Za kilka godzin rozpocznie się gamescom 2022 Opening Night Live, na którym Geoff Keighley zaprezentuje wiele nowych i wyczekiwanych gier. Zapraszamy do wspólnego oglądania wydarzenia – z nami i z ekipą tvgry.

Aktualizacja

gamescom 2022 Opening Night Live za nami. Trwający około dwóch godzin pokaz przyniósł wiele nowych informacji ze świata gier. Najważniejsze z nich znajdziecie poniżej.

Oryginalna wiadomość

Sierpień dobiega końca, a to tradycyjnie oznacza targi gamescom. Właściwy start tegorocznej edycji jest zaplanowano na jutro, lecz dziś czeka nas Opening Night Live – poprzedzająca wydarzenie prezentacja, którą poprowadzi znany growy dziennikarz i prezenter, Geoff Keighley. Jako że może to być najważniejszy pokaz najbliższych kilku dni, zapraszamy Was do wspólnego oglądania.

gamescom 2022 ONL – gdzie obejrzeć?

gamescom 2022 ONL rozpocznie się dziś o godzinie 20:00 czasu polskiego. Transmisję znajdziecie na oficjalnych kanałach wydarzenia w serwisach YouTube i Twitch, ale również na tvgry+możecie, oczywiście, liczyć na komentarz ekipy tvgry. Kogo konkretnie? Niech to pozostanie niespodzianką. Odnośnik do streamu znajdziecie poniżej.

gamescom 2022 ONL – jakie gry zobaczymy?

Według zapewnień Geoffa Keighleya na gamescom 2022 ONL możemy spodziewać się prezentacji następujących gier:

To, rzecz jasna, nie wszystkie tytuły, jakie zobaczymy. W ramach domysłu można wymienić także: High on Life, Unknown Worlds – czyli nową grę twórców Subnautiki – czy DLC do Dying Light 2. Wyczekiwanego DLC do Cyberpunka 2077 niestety zabraknie, lecz wiele poszlak wskazuje, że zapowiedziana zostanie nowa produkcja Hideo Kojimy. Atrakcji nie powinno zabraknąć, gdyż całość ma potrwać około dwóch godzin.

gamescom 2022 – co dalej?

W kolejnych dniach targów czekają nas ponadto następujące konferencje:

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej