Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2022, 19:08

Mroczną historię Pinokia ogramy na premierę w Xbox Game Pass [Aktualizacja]

Podczas gamescom 2022 Opening Night Live zaprezentowano nowy zwiastun gry Lies of P – soulslike’a będącego mroczną adaptacją powieści Pinokio. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że tytuł będzie dostępny na premierę w usłudze PC/Xbox Game Pass.

Aktualizacja

Twórcy przywieźli na targi gamescom grywalną wersję Lies of P, a serwis IGN właśnie wrzucił do sieci pochodzący z niej gameplay (poniżej). Materiał trwa prawie 13 minut i przedstawia podstawy rozgrywki.

Oryginalna wiadomość

Microsoft zapowiadał, że na targach gamescom 2022 zostanie pokazane Lies of P – gra akcji typu soulslike, będąca mroczną adaptacją powieści Pinokio autorstwa Carlo Collodiego. Tak też się stało – świeży zwiastun owej produkcji został zaprezentowany dziś podczas gamescom 2022 Opening Night Live. Możecie obejrzeć go poniżej.

Zwiastun zawiera sporo akcji, choć zaczyna się od przedstawienia świata gry, bardzo przypominającego miasto Yharnam z Bloodborne’a. Po chwili następuje jednak przejście do właściwego gameplayu. Ten wydaje się odpowiednio intensywny – widać, że twórcy zamierzają oddać w ręce graczy spory arsenał, którymi przyjdzie nam eliminować rozmaite maszkary.

Wiele osób z pewnością ucieszy się na wieść, że Lies of P będzie dostępne na premierę w usłudze PC/Xbox Game Pass. Kiedy dokładnie? Konkretnej daty, niestety, nie znamy. Wiemy tylko, że tytuł ma się ukazać na PC, PS4, PS5, XOne i XSX/S w 2023 roku.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej