Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2022, 21:46

Atlas Fallen może być czarnym koniem 2023 roku

Podczas gamescom 2022 Opening Night zapowiedziano RPG akcji Atlas Fallen. Produkcja od Deck13 Interactive zadebiutuje w przyszłym roku.

Na gamescom 2022 Opening Night zapowiedziano Atlas Fallen, czyli RPG akcji od Focus Entertainment i Deck13 Interactive. Tytuł ma zadebiutować na PC, Xboksach Series X/S i PS5 w 2023 roku. Z tej okazji opublikowano również obszerny zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Z 3-minutowego materiału możemy dowiedzieć się, że trafimy do zniszczonego, pustynnego świata opuszczonego przez bogów. Krainę tę ma nawiedzić „antyczne zagrożenie”, z którym przyjdzie nam się zmierzyć. W tym celu będziemy musieli zagłębić się w tajemnice skrywane przez przeszłość. Wszystko to w pojedynkę lub kooperacji.

Trailer pokazuje również efektowne sceny walki z różnego rodzaju kreaturami. Dodatkowo przyjdzie nam skorzystać z magii bazującej na piasku.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej