Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2022, 22:38

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Outlast Trials wygląda jak mokry sen piewców gore

Nowa gra spod szyldu Outlast została zaprezentowana na dzisiejszym gamescom 2022 Opening Night Live. Znamy datę rozpoczęcia zamkniętych testów beta The Outlast Trials.

The Outlast Trials będzie trzecią grą z kultowego wręcz cyklu Outlast. Ten survival horror ma obsługiwać tryb współpracy (pierwszy raz w historii serii) dla maksymalnie czworga graczy. Podczas „ceremonii” otwarcia gamescomu 2022 zaprezentowano nowy zwiastun owej produkcji, a zarazem pierwszy, który pozwala przyjrzeć się bliżej rozgrywce (choć tylko w ramach serii krótkich urywków gameplayu). To, że leje się na nim znaczna ilość krwi, byłoby sporym niedopowiedzeniem. Nowy trailer The Outlast Trials zawiera sporo elementów gore.

Zwiastun ujawnił też pewną ważną informację – datę testów beta gry. Te mają trwać od 28 października tego roku do 1 listopada. Na tę chwilę trzeba czekać na powiadomienie o przyjęciu do testów za pośrednictwem Steama (zapiszecie się tam do nich, klikając w przycisk „Poproś o dostęp”).

The Outlast Trials ma ukazać się wstępnie tylko na PC-tach. Terminu premiery nie znamy, ale prawdopodobny wydaje się 2023 rok.

  1. The Outlast Trials na Steamie
  2. Oficjalna strona studia Red Barrels