Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2022, 22:52

Dead Island 2 z oficjalną datą premiery, ale zwiastun nie rozbraja

gamescom 2022 Opening Light Live zwieńczył gameplay trailer z Dead Island 2. Poznaliśmy również dokładną datę premiery owej gry, na którą fani czekają już prawie dekadę.

Podczas trwającego dwie godziny gamescom 2022 Opening Night Live zaprezentowano co najmniej kilkanaście wartych uwagi gier, jednak największe ogłoszenie zatrzymano na koniec pokazu. Okazały się nim trailer i gameplay trailer Dead Island 2 – wyczekiwanej pierwszoosobowej gry akcji, w której przyjdzie nam walczyć z zombie w postapokaliptycznym świecie. Materiały możecie zobaczyć poniżej.

Na pierwszy rzut oka nie wygląda to źle. Niestety trudno również wykrzesać z siebie choćby kilka słów zachwytu – nie przypomina to bowiem nic świeżego, a tym bardziej gry, na którą fani „jedynki” czekają prawie dekadę.

A ile jeszcze poczekają? Kilka miesięcy – dowiedzieliśmy się bowiem, że Dead Island 2 ukaże się 3 lutego 2023 roku na PC, PS4, PS5, XOne i XSX/S. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat owej gry, polecam Wam przeczytać tekst i obejrzeć materiał Jordana Dębowskiego z tvgry, który miał okazję spędzić z nią kilka godzin.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej