Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2014, 22:40

autor: Ender

Nowe The Humble Weekly Sale z przygodówkami – m.in. Deponia, The Book of Unwritten Tales, The Raven

Właśnie pojawiła się kolejna oferta ww ramach tygodniowej promocji The Humble Weekly Sale. W jej skład wchodzi w sumie 12 przygodówek, stworzonych przez studio The Adventure Company oraz zaprzyjaźnionych z nim deweloperów.

Rozpoczynająca się dziś kolejna specjalna tygodniowa oferta z serii The Humble Weekly Sale pozwala nam zakupić klasyczne przygodówki studia The Adventure Company oraz gry zaprzyjaźnionych z nim deweloperów, wśród których znajdziemy tytuły z gatunku „hidden object game” oraz produkcje logiczno-eksploracyjne. W sumie, do zgarnięcia jest aż 12 różnych produkcji. Wpłacając minimalną sumę (co najmniej dolara, czyli nieco ponad 3 zł), dostaniecie zestaw, na który składają się:

 1. Dead Reefs
 2. Mystery Series: A Vampire Tale
 3. Safecracker: The Ultimate Puzzle Adventure
 4. Aura: Fate of the Ages

Przy wpłacie powyżej 6 dolarów, czyli ok. 18 zł (limit został ustalony z góry i się nie zmieni) otrzymacie aż siedem kolejnych gier:

 1. Dark Fall: The Journal
 2. Dark Fall 2: Lights Out
 3. The Book of Unwritten Tales Digital Deluxe Edition
 4. The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles Collectors Edition
 5. Jack Keane 2: The Fire Within
 6. Deponia
 7. Edna & Harvey: The Breakout

Dodatkowo, płacąc więcej niż 15 dolarów (ok. 45 zł) otrzymamy najnowszy tytuł w całym zestawieniu, detektywistyczną przygodówkę w specjanej cyforwej edycji – The Raven: Legacy of a Master Thief Digital Deluxe Edition.

Bonusem do zestawu są również dwa soundtracki. Pierwszy to kompozycje pochodzące z Deponii, drugi zawiera utwory, które usłyszmy w grze Edna & Harvey: The Breakout.

Warto podkreślić, że prawie wszystkie tytuły, dostępne są w wersji steamowej. Po zakupie możemy je aktywować na naszym koncie na platformie Valve. Nie otrzymujemy jednak już kluczy rejestracyjnych, którymi możemy swobodnie dysponować. Tradycyjnie przed wpłatą możemy zdecydować, jak chcemy rozdzielić nasze pieniądze. Do wyboru mamy pomysłodawców akcji, firmę The Adventure Company oraz fundacje Electronic Frontier Foundation i Child’s Play Charity. Promocja trwać będzie przez najbliższy tydzień.

 1. Oficjalna strona internetowa akcji The Humble Weekly Sale